Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok beszélni az...

Miért nem tudok beszélni az érzéseimről?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még soha nem volt barátom. Ennek legfőbb oka, az hogy egyszerűen nem tudok beszélni az érzéseimről. Már lett volna alkalmam rá, hogy egy fiúval legyen valami, de amikor megkérdezte, hogy én mit szeretnék, mit érzek, egyszerűen nem tudtam elmondani.

És nem csak a fiúkkal vagyok így. Senkivel nem tudok ezekről beszélni, pedig akarok. Csak amikor erre kerül a sor, meg se tudok mukkani.

Régen jártam egy problémával pszichológushoz, de annak se volt értelme, mert nem tudtam elmondani semmit.

Miért van ez? Hogy tudnék ezellen tenni?



2018. nov. 4. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Én is így vagyok azzal az apró eltéréssel hogy én meg tudok szólalni de képtelen vagyok az igazat mondani.Ezt ne úgy értsd hogy hazudok hanem inkább elfedem a valós helyzetet viszont nálam ez nem csak az érzéseknél van így hanem minden fontosabb dolognál.Nagyon nem szeretem ezt magamban:/
2018. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!