Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A mai világa miért számít...

A mai világa miért számít annyira a külső?

Figyelt kérdés
Munkahelyen, iskolába mindenhol! Kinek a könnyebb a szebb nőknek vagy akik csúnyábbak? Hallottam már olyat is hogy a szép nőknek nehezebb, mert majdnem mindenki másképp áll hozzájuk és csak azt nézik hogy szép nem azt ami belül van!
2010. jún. 26. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

erre sajnos nekem se sikerült még rájönnöm...

ha jól tudsz érvényesülni, és csúnyácska is vagy, az emberek szépnek látnak, mert a belsődre fókuszálnka akaratlanul is...

a szép lányok, akik meg csak menősködnek, tizenévesen nagyon kapósak, de pár év múlva azt veszik észre, hogy hiába fordult meg mindenki azn ágyukban, egy nagy senkik, míg a többiek családot alapítottak és boldogan élnek.

persze vannak szép és okos lányok is, ami jó adottság :D

2010. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert ezt nyomja a média is.

Szerintem a szépeknek könnyebb. Nem éri őket annyi megaláztatás.

2010. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért merült fel benne ez a kérdés, mert van egy munkatársam. Szép és még okos is meg kedves! A főnök sok mindent megenged neki, ha valamit szeretnénk mindig neki mondjuk, hogy hivja fel mert akkor úgyis megengedi. Az összes férfi munkatársam oda van érte mindenki vele akar lenni, a csajjal nincs is baj mert nem biztatja őket meg semmi. A pasija baromi féltékeny, sok veszekedés van náluk otthon hogy ennyi pasi nyomul rá. Hát igazából nem nagyon lennék a helyébe :-(
2010. jún. 26. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A külső MINDEN korban fontos volt. Aki mást állít, hazudik.
2010. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!