Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan engedjek el valaki...

Hogyan engedjek el valaki olyat, aki eddig az életemben volt?

Figyelt kérdés
Lelépett,és természetesen az én hibám. Hogyan kéne ezt megbocsátani magamnak? Hogyan kellene elfogadni,hogy az aki nekem fontos volt,egyszerűen csak lelépett? Sajna helyrehozni nem tudom,már próbáltam. Nagyon hiányzik,de már nem akar velem találkozni,és facebookon se akar velem már beszélni.
2018. nov. 28. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Megesik. Felejtsd el, ne gondolj rá, foglalkozz mással. Ennyi.
2018. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hogyan próbáltad, ha szabad kérdezni?

Elmesélheted az egész sztorit ha van kedved.


Mikor valaki lelép, valami nincs rendben. Valószínűleg nem tudtátok megbeszélni normálisan a dolgot, mikor személyesen találkoztatok.


Talán a másik fél épp bajban volt, és nem számíthatott rád, ezért magába fordul. Ez esetben viszont nem hiszen, hogy szavakkal tudnál rajta segíteni. És talán csak odázzátok a dolgokat, de így se oldjátok meg.


Ha szeretnéd, hogy kloppul menjen minden, magadba nézel, és szeretnél tenni ezért, akkor csináld azt.

Viszont ha tudsz élni így is, és nincs semmi okod arra, hogy szarul érezd magad, mert tényleg mindent megtettél, hagyd békén.

2018. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!