Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogyan döntsem...

Szerintetek hogyan döntsem el, hogy mivel szeretnék foglalkozni a jövőben? 19/F

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerintetek hogyan döntsem el, hogy mivel szeretnék foglalkozni a jövőben?

Azt szokták javasolni, hogy képzeljem el, hogy mit csinálnék, ha a pénz nem számítana, de nem jut eszembe semmi olyan, amivel rendesen pénzt lehetne keresni.

Jelenleg olyan dologból tudok komolyabb összegeket szerezni, amit szeretek csinálni, de ez nem fog örökké tartani, lehet még egy évet, akár kettőt letudok húzni vele, de szükségem lenne egy B tervre is.

Ti hogy találtátok meg azt a munkát, amit szerettek csinálni? Szerintetek, hogy tudnám én is megtalálni?


2018. dec. 5. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ez amiből a komoly ősszegeket szerzed? Lehet megérné tovább folytatni.
2018. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Ez most lényegtelen, ahogy írtam, amíg megéri csinálom, de most az a kérdés, hogy azt nem tudom, hogy utána mivel foglalkozzak. /Persze addig még van időm kitalálni./
2018. dec. 5. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!