Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám kiélni magam a...

Hogyan tudnám kiélni magam a művészetekben?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy úgy érzem eléggé nekem való az ilyen művészetek meg hasonló dolgok. De sem rajzolni nemtudok, nem játszok semmilyen hangszeren szóval ilyen téren nem tudom kiélni magam. Egyedül a képzelőerőm és a fantáziám nagy. De amit elképzelek nemtudom megvalósítani pedig sokszor próbálkoztam már. Eléggé elvont vagyok, szeretek egyedül lenni, ráadásul továbbtanulási tesztek meg coach (kócs) segítségével is az jött ki hogy nekem vmi művészet felé kéne mennem :D de ötletem sincs. És először inkább csak hobbi szinten szeretnék valamiz alkotni de nemtudom merre felé menjek, mit csináljak, hol kezdjem. Nagyon örülnék ha valaki tudna ebben segíteni.:)

2018. dec. 6. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Kipróbálhatnád a festészetet, vagy a szobrászatot. Mindkettőben vannak nonfiguratív alkotások. :)

2018. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nemtudok festeni sem :D a szobrászat pedig nem vonz:/ igen sok baj van velem :D
2018. dec. 8. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Írd le a gondolataidat egy A4-es papírlapra és úsztasd el a Dunán...


Szerintem sokan elvontnak érzik magukat a világon, mert a külvilág mást sugall, mint ami a belső értékünk és csapdába vagyunk csalva. Továbbá vágjál lyukat a kádba....

2018. dec. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem épp a legjobb hozzáállás, hogy nem tudsz festeni... csak fogd az ecsetet, vagy használd a kezed, ha az jobban esik, és fess, pacázz, vagy ami érzelmet érzel, próbáld átvinni a vászonra. Nem tudni kell, hanem érezni. S ha az érzéseket átadtad a vászonnak, biztosan lenne már, akiben ugyanannyi, vagy hasonló érzelmet, érzelmeket indítanának el. EZ a művészet. :)
2018. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!