Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy úgy érzem,...

Miért van az, hogy úgy érzem, mindenki engem néz?

Figyelt kérdés
Már egy ideje úgy érzem hogy amikor megyek az utcán, midneki csak az én arcomat nézi. Amikor iskolába megyek az iskola sarkánál minden reggel ott áll egy 4-5 fős társaság akik állandóan végigméregetnek, és már már gúnyosan vigyorral néznek rám. Nem értem, semmi kirívó nincs rajtam. Teljesen átlagosan öltözködök, és mégis teljsen végignéznek figyelik ahogy megyek, és tényleg ez a gúnyos vigyor felém. Nem értem hogy miért?
2008. nov. 6. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Valószínű, hogy a viselkedéseden látszik a zavarod. Fordulj orvoshoz mielőtt tovább romlana az állapotod(ez most nem vicc, hasonló cipőben járok én is). Ha küldesz egy emailt, a válaszban elküldöm neked egy jó orvos telefonszámát. Nem olcsó a dolog, de most kell lépned amíg nem romlik az állapotod.
2008. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Az első hozzászóló azért szerintem nagyon eltúlozza a dolgot. Rögtön fordulj orvoshoz?Nem hiszem, hogy az lenne a bajod, hogy beképzeled. Velem is volt ilyen sokszor régen, meg néha manapság is. Én is mindig azt éreztem, hogy megbámulnak az emberek az utcán. Később viszont rájöttem, hogy ez azért van, mert én is néztem őket(azért, hogy lássam, hogy néznek-e már megint).

Az a 4-5 fős társaság meg lehet, hogy hallott rólad valamit, és azon élik ki magukat, vagy csak simán felfigyeltek rád, mert mindennap találkozol velük.

2008. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindekettőtök válaszát. Úgy érzem hogy túl feltűnést keltek azzal hogy ha mindig rájuk nézek én is.

Ha talán oda se figyelek és megyek tovább, már nem is fogja őket érdekelni.

2008. nov. 8. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!