Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az orszag egyik legjobb...

Az orszag egyik legjobb iskolajaba jarok, ami lehet hozzajarulhat ehhez az egeszhez, nagyon utalom. Tudnatok valami megolast?

Figyelt kérdés
A tanarok egyaltalan nem foglalkoznak velunk, altalaban bunkok es megalaznak a tobbiek elott, mar az utolso evemet toltom itt. Egyszeruen ruhellek ide jarni. Minden vasarnap, vagy egy szunet utolso napjan mar felek bemenni mert tudom mi var ram. A tanulas nagyon nehezen ment az elmult idoben, egyszeruen keptelen vagyok ravenni magam. Gondoltam arra hogy a barataimmal logok egy kicsit vagy lemegyek edzeni, de azt sem merek, mert felek hogy nem fogok haladni a tanulassal, de ha otthon maradok se igazan haladok vele. A jegyeim ettol fuggetlenul eleg jok (foleg otosom van). Az erettsegitol is parazom, hiaba tudom hova szeretnek tovabbtanulni. Egyszeruen nem tudom mit csinaljak. Pszichologushoz is elneztem, de nem igazan segitett. Csodas csaladom, es barataim vannak de sajnos ok sem igazan tudnak mit javasolni.
2019. jan. 2. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Fél évről beszélünk. Ha az ország egyik legjobb iskolájába jársz, és főleg ötöseid vannak, akkor az érettségitől nem kell tartanod.
2019. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, igy logikus de ez azert megsem normalis
2019. jan. 2. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen oszttarsam, vegigparazta a kozepsulit, pedig igen okos volt

a nagy parazasban aztan el is cseszte az eletet, pedig minden adott volt egy boldog elethez


lazitsal, ne gorcsolj - mondjuk neki is hiaba mondtuk...

2019. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!