Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogy élitek meg hogyha a...

Ti hogy élitek meg hogyha a legjobb tudásotok és meggyőződésetek szerint válaszoltok egy kérdésre és a többiek nem találják hasznosnak azt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 2. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem az is zavarni szokott, amikor azt látom, hogy valaki hosszú, kimerítő és alapos választ ír, és még csak egy zöld kezet sem kap érte. Az, hogy mástól nem, még hagyján, de a kérdező sem méltatja rá. A Gyakori a társadalom hű tükörképe: az emberek 95%-a sudribunkó.
2018. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%
Sehogy. Az emberek nem egyformák én így látom ez a véleményem, xy másképp látja más a véleménye. Az álláspontom nem változik meg még ha 0%-ra le is pontoznak. 😃 Én nem us pontozok csak nagyon ritkán inkább segítek a kérdezőnek nem a kommentekkel foglalkozom.
2018. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Régóta gyakorizom, így már megszoktam ezt a jelenséget. És itt már semmin nem lepődök meg.
2018. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából zavarni nem zavar a lepontozás, sőt, néha sportot űzök abból, hogy a lehető legegzaktabban, evvel egyidejűleg a legszabatosabban fogalmazzam meg a mondani valómat. Igyekszem kerek, egész válaszokat adni. Ez a kombináció sokaknál kicsapja a biztosítékot: a válaszaim egy részét meg sem értik :) A kérdezők pedig priviben megköszönik, h komolyan foglalkoztam az ügyükkel.


A gyaki látogatói egyetértek/nem értek egyet-értelemben használják a gombnyomogatási lehetőségeket. Mintha az igazságtartalom és hasznosság megszavazható lenne!


Nem az.

2018. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!