Félek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mióta tudom hogy mi az az alvásparalízis nem tudok aludni gyakran kepzelodom, és ez már tönkretesz szeretnék boldogan és vidáman tölteni a napjaim de ez így lehetetlen sötétségben is félek mindig lámpát oltok. Van amikor hangokat hallok... Mit tehetnék?

##alvasparalizis
2019. jan. 12. 20:52
 1/5 anonim válasza:
100%

Azt tudni kell az alvásparalíisről, hogy akármilyen félelmetes is nem valódi, nem árthat neked.

Namármost , ha neked paralizis közben eszedbe jut , hogy ez nem valódi nem kell ettől félnem , akkor nem fogsz félni, kibirod azt a pár másodpercet és egyre jobb lesz.

Hasonló ez mint a rémálmok. Álmodban is tudatos álmodás segítsegével rájössz hogy álmodsz, onnantól pedig te irányítasz.

Egy próbát megér.

2019. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapjan nem tudod mi az az alvasparalizis. Az eddig is volt es ezután is lesz. Független attól hogy mit gondolsz róla
2019. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mi az utána neztem sok oldalon. De ez elég para és nagyon megijedtem tőle. Köszönöm a válaszokat.
2019. jan. 12. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt gondold el, hogy eddig is volt ilyened. Azért örülnék, ha leírnád fejből mi az, mert valami megértési problémára gyanakszom.
2019. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál esetleg?
2019. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!