Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak kedvenc idézeteid?

Vannak kedvenc idézeteid?

Figyelt kérdés
Ha igen mik azok?
2019. jan. 15. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van."

(Bob Dylan)


"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz amit akarsz, és nem azt amit mondanak."


"A képzelet fontosabb a tudománynál!"

(Einstein)


Mihelyt valami dolgot elgondolsz: megadattatik néked, és a te utaidon a világosság fénylik!

Jób könyve 22:28


Élj úgy, hogy ha a végén lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végig nézned!


Ha valamit nem kapsz meg, az azért van mert valami jobb vár rád.

2019. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg van, de most csak ennyi ugrott be:

Bocsánat, hogy élek. Többet nem fog előfordulni. (Finn falfirka)

A futball egy egyszerű játék: 22 ember játszik egymás ellen és a végén mindig a németek nyernek. (Gary Lineker)

Az MSZP nem szociáldemokrata párt, hanem áldemokrata szocipárt. (Kövér László)

Ha denevérekre vetik ki az adót, akkor a fogukat mutatják, ha az egerekre vetik ki, akkor a szárnyukat. (Orbán Viktor)

Egy focicsapat azzal tiszteli meg a legjobban ez ellenfelét, ha annyi gólt lő neki, amennyit csak tud. (Ez nem tudom, kitől származik)

Jót mondtam, aztán kijavítottam rosszra. (Hajdú B. István)

2019. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Nincsenek."

Kosztolányi Dezső

2019. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Ha Isten velünk,kicsoda ellenünk."
2019. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
"Kerülni kell a bűnt, nem pedig lemosni, s közben a vízben dideregni és meghűlni." Siddhartha Gotama Buddha
2019. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez így nincs leírva sehova.

De amikor Loki az Avengers 1.-be mondja az öregnek hogy

"Nincs még egy olyan mint én. Mire a válasz: Olyanok mindig lesznek mint TE !


Angyal


Mindenkinek van egy angyala, egy oltalmazó aki vigyáz rá. Sosem tudhatjuk épp milyen alakot ölt.. Egyszer egy vénemberét, máskor egy kislányét, de ne hagyd, hogy becsapjon a látszat! Erősebb ő bármelyik sárkánynál... mégsem azért kísér, hogy harcoljon helyetted... hanem, hogy a színpad széléről a füledbe súgja: 'Hatalmad van az általad teremtett világok felett..' És mi ennek ellenére se hiszünk az angyalban. Meggyőzzük magunkat, hogy nem létezik. Ám ő mégis megjelenik a legváratlanabb helyen, a legváratlanabb időben..bármilyen alakban szólhat hozzánk.. ha kell, túlüvölti a démonokat is.. felráz minket, új küzdelemre sarkall.. (Álomháború)


Ki választja meg a lépéseinket tánc közben? Ki vezet minket őrült ostorokkal, és koronáz meg győzelemmel, ha túléljük a lehetetlent? Ki Ő, aki mindezt megcsinálja? Ki tiszteli szeretteink, az élettel amit élünk? Ki küld ránk szörnyeket és énekli, hogy sosem halunk meg? Ki tanít meg, hogy mi a valódi és, hogy miképp nevessünk a hazugságokon? Ki dönti el, miért élünk és halunk meg a védekezésben? Ki láncol le minket? És ki örzi szabadságunk kulcsát? Te vagy az! Meg van minden fegyvered, amire szükséged van! Most pedig harcolj!


(Álomháború)


Az életben végső soron minden ember két dolog között választhat: alkot vagy pusztít, szeret vagy gyűlöl. (Eric From)


Ne bánkódj, ha gondjaid vannak a matematikával, biztosíthatlak, az enyémek sokkal nagyobbak.

Albert Einstein


Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel.

Albert Einstein


Mivel szegény vagyok, álmom van csupán,

Álmaim lábad elé terítem

Finoman lépj, mert álmaimon gázolsz.

William Butler Yeats



Én lettem a halál, a világok pusztítója

J. Robert Oppenheimer



Mindig kész vagyok tanulni, annak azonban nem mindig örülök, ha tanítanak.

Winston Churchill


Csak az kedves nekünk igazán, amit féltünk elveszíteni.

Anatole France


Mindegy, mi van belül elrejtve, csak az számít, amit teszel! (Batman: Kezdődik!)

2019. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Egy jó idézet gyémánt a bölcs ember ujján, de kavics a bolond kezében." - Joseph Roux
2019. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ami keletkezett - el is múlik
2019. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat jókat írtatok. Párat írok én is:)


"Akkor vagy jó úton amikor magadba nézve relatíve boldog vagy és akkor vagy rossz úton ha magadba nézve boldogtalan vagy ez nem könnyű viszont ilyen egyszerű."


"Amikor lemondunk az álmainkról és megtaláljuk a békét, van egy rövid nyugodt időszakunk. De a halott álmok elkezdik gyötörni a bensőnket, és tönkreteszik a környezetünket is. Amit el akartunk kerülni a harcban - a csalódást és a vereséget -, az lesz gyávaságunk kegyetlen hagyatéka."


"Ha tovább színlelsz végleg el fogod felejteni ki vagy ."


"Az emberek gyengeségükből kifolyólag követik el ugyan azon a hibákat"


"Az élethez rettenetesen sok erő kell. Kiváltképp ahhoz, hogy olyan életet éljünk, amilyen nekünk tetszik."


"Változunk és mégsem változunk. Bölcsek leszünk, de gyarlók maradunk. Csak emberek vagyunk, akármeddig húzzuk. Ez benne a csoda és az átok is ."


"Gyakran a reménytől függeni csak a saját kényelmünket szolgálja."


"Ne várj, a legjobb alkalom soha nem fog elérkezni. Kezdj hozzá ott, ahol éppen most vagy, Mert lehet hogy holnap rosszabb helyzetben leszel."


"Az életet nem kezdhetjük újra viszont az életünkön bármikor változtathatunk. "


"Ha nem tetszik az ahol vagy akkor mozdulj arra amerre tetszik. Végül is nem vagy fa."


"Végül azok az ötletek ,remények, és álmok amelyekben mélyen hiszünk és ragaszkodunk nem lesznek elég erősek ,ahhoz,hogy motiváljanak minket és önmagukban valódi változást hozzanak az életünkben.De amikor szembefordulunk a valóság igazságtalanságával,ezek az egyetlen dolgok amik mettőrhetik azt lehetővé téve a lehetetlent és elérhetővé azt hogy tovább haladjunk."


"Senki sem tudja előre hogy mi a helyes döntés. Ez legalább annyira igaz mind hogy utólag szinte mindenki megtudná mondani mit kellet volna tenni.


"The man is the master of his own fate, not the gods. The gods are man's creation to give answers that they are to afraid to give themselves."


"Az emberek ritkán érnek el sikert abban, amit nem szívesen csinálnak."

2019. jan. 19. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:

"Soha ne mondd, hogy soha!"


"A sikerhez nem visz fel lift, gyalog kell felmenni lépcsőn"


"The world is filled with nice people. If you can't find one, be one!" :)

2019. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!