Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvileg akkor fog megjönni...

Elvileg akkor fog megjönni amikor az osztállyal megyünk Erdélybe. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Úgy érzem itt az ideje kipróbálnom a tampont.Az 1 hetes táborig még van 3-4 hónap (2019.05.26-1) és mivel 8 óra az út busszal ezért rá kéne vennem magamat.Erős a vérzésem,a betétet 2-3 oránként szoktam cserélni.Félek,hogy nem fog sikerülni és marad a betét és átázok.(többször volt már ilyen pedig 2 es nedszivosat használok)

Szeretném kényelmesen érezni magam és nem stresszelni hogy most át van-e ázva.Ha 4-6 oránként cserélném az jó lenne?Nem fogok átázni ha a buszon ülök?Elöre is köszönöm a válaszokat,a rosszindulatot légyszi kerüljük:)



2019. jan. 25. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szetintem a nagy betét jobban bírja, mint a tampon. Én utazáshoz inkább betétet szoktam, főleg ha nagyon vérzem. És azt cserélni is könnyebb. De addig próbáld ki és meglátod. 6 órát semmiképp se hagyd bent, az nagyon sok. A tuti biztonságos a tampon plusz betét.
2019. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 emanuelah válasza:
Tudom hogy hulyeség de ha nem akarsz átázni. Vegyél szülés utáni betétet. Az tuti nem ázik át. Bár szerintem a 8 órás uton 1szer2szer megfogtok álni. Pisilni☺
2019. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😄
2019. jan. 26. 11:45
 4/5 anonim válasza:
Ne aggódj, nyilván meg fogtok állni egy-egy pihenőben, vagy benzinkúton, 2-3 óránként mindenképp. Ha nagyon parázol, akkor használj tampont, és ragassz be biztonság kedvéért még egy betétet, és mindenképp menj el minden lehetőségkor mosdóba.
2019. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem te leszel az egyetlen akinek megvan, az ut soran egyszer-ketszer biztos megalltok. Ha szuz vagy probald ki a minitampont a kovetkezo mensi elso napjan, akkor a legerosebb a verzes es nem serti fel a huvelyt.
2019. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!