Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Realitás, pesszimizmus vagy...

Realitás, pesszimizmus vagy csipkerózsika felébredt? (26N)

Figyelt kérdés
Világ életemben szerettem volna Budapesten élni, mert amit tanultam azzal inkább ott lehet elhelyezkedni...ott van az a munkahely, ahova szerettem volna bejutni. Vonzott az is, hogy jó a tömegközlekedés (nem úgy, mint nálunk hogy 40 percenként van egy helyijárat, amin utazok 25-30 percet és még 3-5 percet sétálok hazáig... ezért legtöbbször bringával járok, mert így 16-19 perc alatt hazaérek és nem vagyok buszhoz kötve...) mindenki leszar mindenkit, ott tényleg önállónak kell lenni mert tényleg csak magadra számíthatsz... de vidéki viszonylatban keresek annyit, nem azzal a munkával amit szeretnék csinálni mintha a budapesti fizetésből levonnám az albérletárat (legyen a legalja albérlet 120 ezer)... a szüleim nem tudnak alámtenni egy lakást, nem is várom el...de ahhoz, hogy ott ne haljak éhen minimum 300 ezer ft-ot kellene keresnem... és amennyit kifizetek az albérletre azt fizethetném lakástörlesztébe is... de horror árak vannak---tehát oda születni kell...
2019. jan. 30. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gazdag, egyedülálló fővárosi pasi kerestetik! :)
2019. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Jó, de mi a kérdés?
2019. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Költői kérdés volt :)
2019. febr. 2. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit tanultál, és hova, milyen területen szeretnél elhelyezkedni?


Lakhatásban tudok segíteni.

2019. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!