Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek pánikszerűen a betörőtöl?

Figyelt kérdés
Már szinte fóbiás vagyok. Ha a konyhában vagyok is, attól félek, hogy valaki az udvarról néz engem a sötétben. Este nem merek aludni, mert félek, hogy bejönnek. Szerintetek mekkora esélye van, hogy kertesházba bejön a betörő? Kívülről simán belátni, viszont szerintem nem tűnik annyira "puccosnak". A kutya (németjuhász) átmenetileg (pár hónap) be van zárva.
2019. febr. 4. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez szar ügy
2019. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most is figyellek!
2019. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz célszerű az ágyad alá rejtened egy baseball ütőt és egy gumilövedékes pisztolyt is beszerezhetsz potom 50ezer forintért. Amúgy meg ne nézz annyi híradót!
2019. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2*Sü ***** válasza:

> attól félek, hogy valaki az udvarról néz engem a sötétben


1-től 10-es skálán mennyire szokott fájni az, ha valaki néz?


> Este nem merek aludni, mert félek, hogy bejönnek


Az elmúlt években ez hányszor történt meg? Az elmúlt éveken hányszor történt ilyesmi az utcátokban? Az elmúlt években hányszor történt ilyen az ismerőseiddel?


> Szerintetek mekkora esélye van, hogy kertesházba bejön a betörő?


Attól függ. Jobb betörő figyeli a kiszemelt lakást, felméri, hogy mikor vannak otthon, és abban az időszakban tör be, mikor nagyon nagy eséllyel senki nincs otthon. Vagy eleve nem egy házat szemel ki, hanem ilyen-olyan jelekből próbál arra következtetni, hogy egy házban napok óta nincs senki, mert elutaztak. Sokkal nagyobb az esélye annak, hogy akkor törnek be hozzátok, mikor te nem vagy otthon. De ennek is relatíve kicsi az esélye. 41 éves vagyok, laktam városi családi házban, külvárosi kertes házban, társasházban is, de eddig nem tört be senki. Ügyesebb betörők eleve nem családi házakat, hanem kisebb üzleteket, cég telephelyeket, irodákat céloznak meg.

2019. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!