Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha már szinte...

Mit tegyek, ha már szinte pánikszerűen félek, hogy betörnek hozzánk?

Figyelt kérdés
Sajnos vannak rossz tapasztalataim. Most költöztünk, de az érzés jött velem. Megkeseríti az életem. Van ötletetek?

2013. okt. 23. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
szereltess be riasztót, biztonságérzetet ad! ha nincs rá pénzed vagy nem szeretnéd, mindenképpen rakass az ajtóra még egy zárat! olcsóbb, mint a riasztó, az biztos, viszont a másik biztonságosabb megoldás. erre rá lehetne szánni a pénzt!
2013. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Rács az ablakon, biztonsági ajtó. Onnantól alhatsz nyugodtan.
2013. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Lesz riasztónk hamarosan, de egyre nagyobb divat, hogy akkor surrannak be, mikor otthon vannak a háziak. Szóval én leginkább magunkat féltem.
2013. okt. 23. 21:33
 4/22 anonim ***** válasza:
rács az ablakon, az ajtón pótzár!
2013. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Amikor otthon vagy, akkor is ajtó bezárva.Besurranás akkor van, ha simán be tudnak nyitni.
2013. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

nálunk pistike és pityu őrzi a házat...

két aranyos rotweiler:)

a postás is csak távolról meri a levelet a postaládába dobni...

2013. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősöm befizetett ilyen scuritys járőrös okosságra.

egyszer véletlen nem ütötte be a kódot belépés után mikor hazament,és azt mondta,hogy 1 percen belül 5 fekete ruhás óriás lepte el a házat,leteperték,leszorították.

hiába mondta,hogy ő a tulaj nem engedték el.

aztán megnézték a személyiét és elnézést kértek.

ismerősöm meg nevetett és mondta,hogy dehogy kell elnézést kérni,remek munka volt:).

a lakás különböző pontjain is vannak rejtett pánik gombok amiket megnyomva jönnek a fekete ruhások.

fizess be egy ilyenre.

2013. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, ilyenem volt az előző lakásunkban, mondjuk felhívtak, hogy én próbálok-e bejutni a házba, vagy tudok-e róla, hogy valaki próbálkozik, nem rohantak ki egyből. És csak kapukulcsot kapnak, nem ugranak rám a lakásban. :) A rendőrség meg vagy 1 órán át nem vette fel a telefont, mikor baj volt, és úgy 4 órával később jöttek ki. A kutyáktól sajnos én magam is félek. :)
2013. okt. 24. 08:32
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

pistike és pityu nagyon aranyos teremtések:)

csak a postást riogatják...nyugalmi időszakban:)

2013. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyen négy négyzetméteres tévéd meg hagyd meg az eredeti festményeket a múzeumoknak, és ne villában lakj. Én így csinálom és sose félek.
2013. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!