Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudjam, hogy hülye...

Honnan tudjam, hogy hülye vagyok vagy normális?

Figyelt kérdés

Nem azt akarom, hogy ti döntsétek el, azt mondjátok meg hogyan lehet eldönteni.

Tudom, hogy bután hangzik a kérdés, de bennem most mégis ez a kérdés fogalmazódik meg legtöbbször.

Kérlek próbáljatok meg normális válaszokat adni!



2019. febr. 16. 22:11
 1/9 anonim válasza:
58%
Ha már kiírtad ezt a kérdést, akkor egyértelmű a válasz. HÜLYE vagy. Nincs mire rájönni.
2019. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mi a normalitás kritériuma vagy tartománya, és milyen szempontból. Ki állítja fel az elvárásrendszert? Mi a célja nnak, hogy meghatározod?

Amúgy ezt nem lehet eldönteni. Ami egyik kultúrában, illetve korban normális (volt), az egy másik kultúrában, korban nem normális. Ha arra gondolsz, hogy megfelelsz-e az átlagnak, akkor is meg kell határozni, hogy mit mérsz.

Aztán még kérdésem, hogy akarsz-e valamilyen elváráshoz igazodni, vagy inkább ki akarsz lógni a sorból.

2019. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg érdekes a kérdésed. Soha nem tettem fel magamnak ezt a kérdést de talán nem is fogom, mert az hogy normális vagyok az attól függ mennyire tudok jól alkalmazkodni az emberekhez mennyire tudok azonosulni a gondolataikkal ezáltal mennyire tudom cselekedetekkel is ezt bizonyítani magam és mások felé. Nem használtam volna ellentétnek a,, normális,, szót a hülyevel szemben. A hülye ember rengeteg dologhoz akár nem ért nem tud emberekkel kommunikálni érthetően kár ragozni. Döntsd el magad az alapján mennyire tudod nyugodtan véghez vinni a gondolataid ezzel harmóniát teremtve embertarsaiddal szemben. Nehéz meghatározni miben merül ki a normális szó és hogy mennyire lehetek normális és hogy hogyan is döntésem el. Inkább máson agyalj szerintem.
2019. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es! Számítottam ilyen válaszra, valószínűleg igazad is van, mert tényleg butaság leírni a személyes gondolatainkat, csak nagyon kíváncsi voltam/vagyok sajnos.


2-es! Megköszönöm neked, hogy azt, hogy figyelembe vetted, hogy én szeretném eldönteni a választ.

2019. febr. 16. 23:12
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as! Köszönöm a válaszodat megpróbálok ezen a "problémámon" túllépni.
2019. febr. 16. 23:14
 6/9 Tak ***** válasza:

Van olyan életszakasz,amikor megerősödik az ego,ennek feltétele vagy vonzata,hogy felerősödik az önkontroll is.

Ebben az állapotban vagy,időszakos,hormonális,de nem volt még ilyen érzésed,ezért szeretnéd kibeszélni,hogy másnak is volt-e ilyen állapota.

Volt,igen.

Csak információ híján nem tudják hova rakni,helyezni ezt a dolgot,így csupasz csigaként tovább siklanak nesztelen rajta,és nemhogy nem értik,de el sem fogadják ezt az információt a legtöbben.

Az életszakaszok jelentősebb bázispontjainak egyike ez.Majd lesz még több is,valójában ezek formálják az ego-t és az énképet,azt a képet,amit magadról alkotsz,ahogy látod magad.


Aki nem ért egyet,az olvasson szakirodalmat,informálódjon,van élet a kerítésen túl is...

2019. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon èrdekes a kèrdèsed. :)

A bibliában ott van a válasz.

Legalább a Pèldabeszèdeket olvasd el és tudni fogod jó és "normális" ember vagy e.

Amugy meg egy jó ember szerintem elég okos is!

2019. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hülyének nem hiszem, hogy hülye vagy, de szerintem nem létezik "normális" ember

Mindenkinek van valami olyan heppje, rigolyája, viselkedési stílusa, ami mások szerint nem nevezhető normálisnak.

2019. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kolbász2 válasza:
az attól függ fiú vagy vagy lány
2019. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!