Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálom ezt magammal?

Miért csinálom ezt magammal?

Figyelt kérdés

Szóval legelején 21 éves fiú vagyok. Dolgozok, kb. Egy éve nincs barátnőm. Nem járok bulizni, se kocsmába, nincsenek igazi barátok sőt haverok sem max tényleg 1-2. Nem járok el itthonról sűrűn. Ennyi elég rólam az elején.

A kérdés igazából arra irányul, hogy vagyok én aki régóta szeretne egy saját autot (kb negyed éve dolgozok eddig tanultam) venni. El is jutottam addig, hogy szép apránként raktam el a penzem háromnegyedét. Már - már tényleg ott tartottam, hogy nem sok kell és mehetek nézelődni, de amint elérem ezt a szintet valami elgurul nálam és le mondok az autóról és elkezdem hulyesegekre kolteni a pénzemet ami ahhoz vezet, hogy újra le kell mondjak az auto vetelről. Ez az egyik példa. Jöhet a másik ugyebár most nincs barátnőm, kerestem kutattam anno eljartam bulizni néha ossze is jött egy-egy egyéjszakas lányka de pont, ez itt nem is olyan érdekes, hanem, ott tartok hogy komoly kapcsolatot keresek, de ezt nem úgy kell érteni, hogy szaladok minden lany után, hanem várok (annyira nem sürgős) amíg egyszer-egyszer elmegyek bulizni és vagy összejövök a lánnyal vagy nem. De amikor (ne nezzetek le ezert) csak úgy rám ír az instán egy nagyon szép lány aki okos, vicces, kedves és el lehet vele beszélgetni, át invitalom facebookra nagyon sokat beszélgetünk (képet is küldünk egymásnak magunkról "nem olyat") és meg említem, hogy talalkozhatnank jövőhéten egyik nap, belemegy (nincs pontos dátum), de ezek után szép lassan elmegy a kedvem az egésztől, már nem is érdekel annyira az egész, hogy mondjam ilyen leszarom stílusban nyomom utána, már nem kelti fel a figyelmemet a lány. És nem tudom miért van ez, gyötröm magam ez miatt, ideges vagyok magamara és rettentően utalom is ezért magamat. Ezen hogyan lehetne változtatni?



2019. febr. 23. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem inspirál eléggé. Ezzel nem hiszem, hogy kellene kezdeni bármit is. Majd úgyis lesz olyan, akiért megmozdulsz, hidd el nekem!


(én te vagyok a jövőből)

2019. febr. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az egyszer élünk felfogású ember vagyok, szóval találkozok vele a jövőhéten megnézem milyen aztán lehet, hogy ott hagyom kicsit érezze a törődést, vagy az is lehet, hogy igazából látnom kell és meg jön a kedvem hozzá. Lesz ami lesz. ;) Elég egoista szöveg, de ez van.


Azért köszönöm jövőbeli énem.


(jövőhéti lottó számok esetleg?)

2019. febr. 24. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
5 15 20 25 30 35
2019. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!