Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érzek semmit és meg...

Nem érzek semmit és meg akarok halni?

Figyelt kérdés
Néha boldog vagyok,de most nem érzek semmit. Nincs okom hogy szomorú legyek. Úgy érzem önygilkos akarok lenni,de nincs okom rá. Mit tegyek? Már azt is fontolóra vettem hogy 1 órán belül felvágom az ereimet. Ja tudom hisztis vagyok és divatból irtam ki szóval az ilyenek kíméljenek pls.

2019. márc. 2. 21:57
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
Inkább menj horgászni. Ne ilyen hülyeségeken járjon az eszed. A keszeg már húzza.
2019. márc. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
60%
Szia! Hasonló cipőbe járok. Tegnap 5 hév is elment mialatt én csak álltam ott és azon gondolkoztam, hogy kiugorjak-e. Ha gondolod írj privátot.
2019. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
talán közhelynek gondolod, de kezelésre és gyógyszerre van szükséged. máshogy nem fogsz tudni ebből kitörni.. egyedül ez nem megy, ne szégyellj segítséget kérni. márpedig van oka annak, hogy szomúr vagy csak nem tudod, hogy mi. keress egy pszichológust
2019. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennek van egy hosszabb története. Mondhatni mar 1 éve ez megy. Akkor vagdostam magam,utána pedig volt pár alkalom mikor újra elkezdtem. Bár a szüleim tényleg jók és normálisak,simán ordibálnak velem ha nem úgy sikerül. Meg folyamatosan a jövőmmel csesztetnek. Hogy nemfognak felvenni ha így folytatom stb stb. Ráadásul még le is hülyéztek ami rontott a helyzeten.
2019. márc. 3. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:
okés és minden egyes alkalommal megvágod magad mikor fater leordít egy egyesért? te mentális betegségtől szenvedsz amit viszont gyógyítható. nem azért akarsz meghalni, mert a szüleid lehülyéznek.
2019. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most jelenleg nem vagdosom magam,és már azon is naggyábol túl vagyok hogy lehülyéztek. Nyilvan ez azért elvette az önbizalmam amiből amúgy se volt sok.
2019. márc. 3. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem próbálj meg elvonatkoztatni a szüleidtől.. a szülők többségének hatalmas elvárásaik vannak annak ellenére hogy semmit nem tettek le az asztalra. kritizilják a gyereküket pedig semmivel se különbek. ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak/gondolnak, semmit nem számít a véleményük. találj valami célt. ennek nem kell feltétlen a továbbtanulásnak lennie. a diploma manapság szinte már semmit nem ér.. találd meg azt amiben jó vagy
2019. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostanába elkezdtem verseket írni. Ami azért segített. De nem érzem magam semmiben tehetségesnek.:(
2019. márc. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!