Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek magammal ha se...

Mit kezdjek magammal ha se munkám se pénzem de dolgozni sem akarok másnak?

Figyelt kérdés
Felőrölnek a gondolataim haladnék de olyan mintha láncra lennék verve.
2017. dec. 1. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Hát akkor éhen halsz:D
2017. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De el van kú***a ez az ország 100-150 ezer csak éhenhalni sok. Élni kdgyetlenül kevés.
2017. dec. 1. 20:54
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Ezzel a mentalitassal igazabol meg sajnalni se tudlak. Pialj tovabb, most is nyilvan be vagy b**zva, Balazska.
2017. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Be bizony. . . Tapsot érdemelsz az előítéletedérd.👏 Bár nem tudom hogy ezt hogy veszed le az írásomból. . Szívesebben elmegyek egy teaházba és iszok teát valakivel minthogy egy felest vagy egy sört is megigyak. . Na mondd el nekem milyen a mentalitásom? Baj van azzal hogy többet akarok vagy ha nem is akarok többet de legalább ki merem mondani hogy a magyar fozu sz*r?
2017. dec. 1. 21:26
 5/18 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést. .
2017. dec. 1. 21:28
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha akarsz még valamit tenni az életben, akkor felejtsd el, hogy mit NEM akarsz.

Összpontosíts arra, mi érdekel, amit akarsz. Indulj el errefelé.

2017. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Nem tudlak megérteni, mármint nem a mentalitásod és nem is azt, hogy mi a véleményed a magyar fizuról, hanem azt, hogy itt picsogsz. Nekem ugyan ez a véleményem, de én teszek is érte, hogy jobb legyen.
2017. dec. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi baj nem lenne ha többet akarsz. De mi t teszel érte?
2017. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ha egyszer ennyire szar itthon, miért nem próbálkozol külföldön?
2017. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Voltam külföldön és leszek is még ha meglesz az amire vágyom ha nem, ha nem akkor azért hogy dolgozzak ha meglesz akkor azért mert ez az egyik dolog ami éltet az utazás. Igazából 3 vágyam van 1:hogy sok pénzre tegyek szert és utazhassak bárhová ahová csak akarok ez a legfőbb próbálok is tenni ezért. 2: Úgy szertenni sok pénzre hogy közben az alkalmazottaimnak is kiemelkedő (értsd 250-300 ezer nettó) fizetést biztosítok és az ebben leírtakkal akár az egész ország gazdasági helyzetét feljavítom. 3: az oktatás fejlesztése. Tudom erre sokan fognak kritikákat megfogalmazni de nem érdekel hiszem hogy elérhető mindez csak a módját kell megtalálni. .
2017. dec. 2. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!