Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetek cuki és aranyos?

Hogyan lehetek cuki és aranyos?

Figyelt kérdés

152 cm vagyok és inkább az a visszahúzódóbb, csendesebb fajta. Nem szokták azt mondani rám hogy aranyos vagyok, max annyit hogy jól nézek ki.

Na szóval nem az a plázacica szeretnék lenni hanem az az adorable lány. És még valahogy szociálisabb is, mert igazából nem vagyok az a hű de beszédes csaj. Szerintem az osztálytársaimhoz képest szellemileg komolyabb vagyok, legalábbis valahogy nem tudok olyan felszabadultan beszélgetni velük, de ahogy észrevettem a felsőbb évfolyamban lévők gondolkodása eléggé hasonlít az enyémhez, de nincs bátorságom odamenni hozzájuk.


Szóval mit tehetnék hogy azt sugározzam hogy egy cuki kedves aranyos lány vagyok és hogyan tudnék beszédesebb lenni(néha rosszul érzem magam hogy a többiek felszabadultan cseverésznek és én csak mosolygok és nézem a beszélgetést)?


Köszönöm ha elolvastad. Puszi.


2019. márc. 14. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia Te cuki lány,hany eves vagy?
2019. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia kedves Idegen!

Bocsi hogy ezt mondom de nem nem fogom megmondani a koromat, mert 1:a válaszom befolyásolhatná mások válaszát, 2:nem társkereső oldalon vagyunk(ha erre céloztál volna).

2019. márc. 14. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
De cuki vagy! Puszi
2019. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a kisugárzás miatt lesz valaki aranyos. Suliban én is csendes lány voltam, de a magasságom miatt is sokszor mondják (153 cm vagyok). Örülj neki, hogy nem egy cuki kislánynak látnak!
2019. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már most is cuki, aranyos lány vagy. :)
2019. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tak ***** válasza:

Rövid válasz:pitizz.


Indok:

Miért kedvelik a háziállatokat az emberek?Mert pitiznek.Hogy néz ez ki az embereknél?Olyan kérdéseid legyenek,amire azért nem olyan egyszerű megválaszolni,mert akkor nyálasnak tűnnél;de nem is túl bonyolult megválaszolni,mert akkor meg lepasszolnak,megsértődnek rád,hogy kérkedsz,arra vagy kíváncsi,ki mit nem tud,vagy épp mire nem tud válaszolni.

Értelem szerűen csekkolni kell a beszélgetőpartnered,érdekessé kell tenned magad,mert előbb-utóbb kijön az a kérdés,hogy miért ide húzol,miért nem a korodbeliekhez?Olyankor kell barátkoznod a kiszemelttel,amikor egyedül van és nem túl elfoglalt,különben lapát.Ha megy a beszélgetés,és vannak jó kérdéseid,vagy van valamid ami hasznos,akkor keresni fognak,bemutatnak,bekerülsz a baráti körbe.Ott persze megint szétszednek,ahány fej,annyi kérdés csípőből.Ha rontassz,lapát(cuki vigyor válasz helyett,vagy rossz válasz).

Egyszerűbb lenne úgy becserkészni egy baráti társaságot,hogy te vagy a barátnőddel ketten,és úgy csalogatod kérdésekkel a kiszemelt csoport tagját,így jobb esélyed lenne,de ez már igazi játszma,kész vagy rá?


A másik fele a kérdésednek inkább az,hogy mi miatt nem érzed odavalónak magad,mert lehet hogy gátlásos lettél,zárkózottabb mint tavaly,és nem tudsz oldódni,vagy nincs miben(téma,környezet-túl jól ismerem,vele nem akarok barátkozni-...)

2019. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez elevehülye kérdés. Cuki lehetsz, aranyos alacsony lány. A külsőettől függetlenül nem minden. Én nekem sose volt barátnőm, de amilyen lányt keresek ő hűséges visszahúzódó és nem olyan alulöltözöt ribi mint amilyenre céloztál az elején. Csak legyél önmagad. Nem kell annak a szófosónak lenned ahoz hogy valaki mindennél jobban szeressen :)
2019. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!