Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ragaszkodom folyton...

Miért ragaszkodom folyton valakihez?

Figyelt kérdés
Általaban felnott emberekhez. Megőrít egyszerűen. Nekem anyukammal nagyon rossz kapcsolatom volt nem tudom ez mennyire jatszik szerepet ebben. Mindig talalok egy olyan felnőtt embert akihez hirtelen elkezdek ragaszkodni es ilyen megfelelesi kenyszerem lesz en azt vettem eszre.

2019. márc. 30. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk pszichológusok, nem ismerjük az élettörténeted. Max találgatni tudunk, de annak semmi értelme. Úgyhogy javaslom, hogy látogass el egy orvoshoz és tudsz vele erről beszélni.
2019. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg az anyukáddal való rossz kapcsolat az oka, úgymond nincs akire felnézz, aki dícsérjen és megadja azt a törődést, amire szükséged lenne.
2019. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szinte biztos hogy az anyuddal valo rosszkapcsolat miatt van ez igy. Eleg sok ember kuzd ilyen rajongasi maniaval vagy hogy is mondjam. En peldaul egy ideig fckboyokra fuggtem ra, mindig kellett az az ismerkedesi fazis az elejen, annak a fazisnak az apro kis oromei, az a kis bizsergeto erzes.

Ezekhez a felnottekhez valoszinuleg azert ragaszkodsz mert adnak neked valamit amire szukseged van es senki mastol nem kapod meg. Figyelem, szeretet, torodes, stb. De miert nem adod ezt meg magadnak? Meg kell talalnod az okot hogy kihez miert ragaszkodsz. Szeresd magad, torodj magaddal, figyelj magadra. Csak sajat magadnak probalj es akarj megfelelni. Valaszd magad. Ez egyebkent egy nagyon hosszu folyamat de az hogy mar felismerted a problemat jo dolog. Van ez youtuber, Csivettka a neve. Van egy olyan lejatszasi listaja hogy eletmod es motivacio vagy valami ilyesmi!! Ajanlom figyelmedbe! Nem tudom mennyire hiszel az ilyen videosokban de nekem nagyon sokat segitett a lany. Ha nem segit semmit akkor celszeru felkeresni egy pszichologust, hiszen ennek azert eleg mely lelki hattere van.

2019. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!