Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjam meg önmagam?...

Hogyan találjam meg önmagam? Mi ez az érzelmi kavargás?

Figyelt kérdés
Nem reg szakitott velem a baratnom. Amig vele voltam addig mas volt a hangulatom, es sokkal kiegyensulyozottabb szemelyiseg voltam. Most hogy vege lett attol felek hogy elveszitem azt az enem aki voltam altala, es nagy hangulatingadozas, meg erzelmi kavargasok vannak bennem. Ugy erzem hogy mindig azt vallom amit az utolso embertol hallottam, mincs egy stabil onallo énem. Mindig tarsasagba kell legyek, egyedul nem tudom jol erezni magam, mert jonnek a fura gondolatok es a hangulatingadozasok. Mi lehet ez bennem? Es miert van?
2019. jún. 2. 04:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy szakítás a legstabilabb személyiséget is földbe tudja döngölni. Nincs ezzel baj, így van jól. A gyászt is meg kell élned, hogy aztán újra (ezúttal még mélyebben) szeretni tudjál.
2019. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valójában nem félsz egy picit az egyedülléttől és ezért akarsz mindig társaságban lenni?!
2019. júl. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem tudsz egyedül lenni ez világos. Re ez esetben keresgélj,ismerkedj új nőkkel. Nehéz egy szakítás,mindenki tudja. De addig,amíg nem találsz magadnak mást,foglald el magad valamivel amit tudsz és szeretsz is csinálni. Továbbá add ki magadból mindenkinek akinek lehet. Barátoknak,családnak,ismerősöknek. Nem tudom utóbbi megtörtént e,de nagyon sokat segít.
2021. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!