Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam mostanában, nagyon szomorú vagyok emiatt. Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon szomorú vagyok emiatt. Annyira rossz, hogy haza érek munkából, és nem tudok senkivel sem találkozni, nincsenek barátaim, barátnőm. Sokszor már a sírás kerülget emiatt.

Az a baj hogy mindig magányos voltam, de ez eddig nem zavart, jól éreztem magam egyedül. De mostanában zavar. Annyira rossz, hogy csak telik az idő de én mindig egyedül vagyok, és lehet hogy ez mindig így marad, mert nem tudom, hogy hogy változzak.

Sok embernek annyira magától jönnek a barátok, barátnő/barát, hogy el sem tudja hogy ez milyen nagy szerencse:) Én meg állandóan ezen gondolkozom.


2018. nov. 30. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát haver, leírtál engem.. KB a mostani kérdésem alatt is csak a bántást kapom, nem érdemes azzal foglalkozni hogy hogyan keress magadnak való barátnőt. Sad... :(
2018. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Hogyha budapesti vagy, akkor írj, és elkezdhetünk beszélgetni. Ha nem, akkor sajnos nem sok értelmét látom, mert nem tudnánk rendszeresen találkozni.

De én is így érzek..

26f

2018. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudod hogy valtozz? Ha a helyedben lennék pár perc gondolkodás után már megoldottam volna a gondot.

De adok egy kis segítséget, amit nem fogtok megfogadni, mert valahogy nálatok nem esett még le hogy hogyan kell valamiért tenni, változást generálni.

Youtubra beirod hogy how to get a girl, what do girls like in boys, meg hasonlók.

Emellett végtelen önfejlesztő könyv es videó van, szóval bármikor tudnál változtatni, csak nem akarsz.


A hozzátok hasonlókat meg ezért fikázzák folyton, mert ti vagytok akik direkt a gödörben fetrengetek, holott rég ki tudnátok mászni.

En nekem mostanában volt az, hogy úgy éreztem kellene egy barátnő. Pár napra rá kiszemeltem egy nagyon aranyos lányt, akit majd leszolitok. Mivel tudtam hogy lesz ilyen helyzet, ezért már ezelőtt edzettem magam testileg és lelkileg, meg találtam a saját stílusom, fejlesztettem a beszelokeszsegem, és figyelgettem, próbáltam megerteni milyenek a lányok gondolkodásmódja.

Látod, így kell tervezni és végrehajtani valamit. Elég csak megnezni mit akarsz elerni, és utána sorba jönnek az ötletek hogy milyen eszközökkel lehet ezt elerni.

2018. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

1-vagyok)) 3 ez hülyeség, mert az ilyen videóba az átlag ribikre vannak tekintettel, de a normális gondolkodó nem "richb*ch" meg "golddigger" ribikre nincs kézikönyv. Én egy olyan lányt keresek aki olyan mint én, talándepis, nincs elszállva magától, nem sminkeli agyon magát nem úgy öltözik mint egy rossz ribi, tehát ahogy az átlag emberek szokták mondani én a "rosszat" keresem. Hát igen, én ilyen lányt akarok, aki nem lecserél jobbra hanem szeret, külsőleg igen, ronda lányt keresek, és nem azért hogy ronda csaj legyen mellettem, hanem mert az átlag emberek nem szeretik a természetesen jól kinéző lányokat, és nekik ez már ronda. És szegény normális csajok ezt el is hiszik, depressziósak lesznek, és a neten se lehet megtalálni őket, ezért nem volt nekem se senkim.. Igen, lehet külsőleg nem én vagyok a leg rondább a világon, már lehetett volna XY mennyiségű csajom, de nem volt mert én csak egyet akarok, de az ilyen "páwa" stílusú átlag ezt nem érti meg, és az ilyet egy ilyen hülye videó se magyarázza el. Az ilyen hülye trükkök meg szart se érnek, legyen önmaga és azért szeresse meg valaki, ne azért mert ő annyit tesz érte meg ilyenek hogy szánalomból megy rá valaki, aztán utána az ilyen úgy végződik hogy dobják is..

Amúgy 17f, csak hogy lássátok hogy ilyen fiatalok is vannak akik nem hülye módra gondolkodnak.

2018. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok 21 evesen, szép lassan lekoptak, csak akkor kerestek mikor kellett nekik valami aztán én meguntam, egyedül vagyok nagyjából, de egyáltalán nem jó ez se..
2018. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!