Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék ezen felülkerekedni?

Hogy tudnék ezen felülkerekedni?

Figyelt kérdés
15 éves lány voltam mikor egy osztálytársam letepert, és kinyalta a köldököm. Azóta képtelen vagyok 2részes fürdőruhát felvenni, vagy mások előtt úgy öltözni, hogy kilátszon a köldököm, és ez nagyon sok problémát okoz ami a fiúmat illeti!
2010. júl. 8. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
jesszusom! Nyugi, szerintemnem sok ilyen perverz mászkál az utcán, aki a köldököt nyalogatna!
2010. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ht.. ilyennel nem sokszor fogsz talalkozni. :) nyugodj meg.
2010. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül, engem inkább megmosolyogtatott ez a kérdés, mert bár a tesztoszteron gyakran túlteng bennem, olyan késztetést még nem éreztem soha, hogy valakinek a köldökét nyalogassam.

Valószínűleg a férfiak 99%-a sem érez ilyen vonzalmat ezen testnyílásod iránt, úgyhogy nyugodtan felvehetsz kétrészes fürdőruhát.

2010. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!