Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha életedben tetszett egy...

Ha életedben tetszett egy lány vagy egy srác, de nem hoztatok semmit össze (nem jártatok, voltatok együtt), és meglátod, mire gondolsz?

Figyelt kérdés
Eszedbe jut, hogy hűű hogy tetszett egykor nekem, vagy nem is gondolsz rá:)..
2008. nov. 12. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jut, hogy tetszett, és arra gondolok, hogy de jó lett volna, ha összejött volna valami. De valakinél meg azt gondlom, hogy jobb is, hogy nem volt semmi.
2008. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, volt egy nagy szerelmem, két hónapon át fájt a szivem utánna, 1 év mulva van most és majdnem hogy utálom, igazán megismertem, nagyon beképzelt kis r**anc mindenkit lenéz stb stb...
2008. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy voltam vele (csók volt a lánnyal), hogy miután kiszerettem belőle, összejöttem más lánnyal, rájöttem, hogy annyira nem is tökéletes és szép, és nem értettem mit szerettem benne. A mostani barátnőm sokkal jobb csaj:) És az a csaj rosszul is csókolt:) Szóval ha ilyen problémád van vagy menj oda hozzá, vagy keress mást, aki jobb, és szebb
2008. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolok, hogy mi a f@szért is tetszett nekem:D most így ahogy visszagondolok oan tökéletes volt mindent megtettem volna érte most meg ha ránézek egybalf@asz jut eszembe :D áldom az okos fejemet ,hogy kiszerettem belőle
2008. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon zavarban vagyok ilyenkor,vigyázok nehogy leégjek.Nekem nincs olyan akit szégyelnék ,és akivel ne jönnék most is össze!Van olyan aki már 10 éve a szívemcsücske!
2008. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem eszembe jut minden ami vele volt kapcsolatos, és nekem mindig az jut az eszembe, hogy hol rontottam el, hogy mér is nem volt köztünk semmi?
2008. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább elkezdek sietni az ellenkező irányba, általában futva.. ha elkerülhetetlen a találkozás, akkor kínosan nevetgélek, vagy ha rossz emlékek kötnek hozzá, inkább csendben üldögélek, magamban pedig átkozom a fejemet..Ha csak úgy meglátom akkor kiráz a hideg... rossz vagy jó értelemben is lehet érteni..XD


Ha régi ismerőst láttok, fussatok! Nem is olyan feltünőő..XDXD

2009. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!