Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek, azért vagyok...

Szerintetek, azért vagyok ilyen feszült, ingerült sokszor?

Figyelt kérdés

Szia!

Sokszor gondolkodtam azon. Hogy miért vagyok ilyen feszült, ingerült, ideges. Sokszor már családtagjaimra is felkapom a vizet.

És ez úgy bánt, mert

1 nem is voltam ilyen soha

2 meg sem érdemli érdemlik, hogy ilyen legyek velük.


Van úgy, hogy elmegy mindentől a kedvem aztán csak morgok az orrom alatt folyamatosan.


Szerintem az ok, az lehet azért vagyok vagyis, lettem ilyen. (De én csak ezt gondolom.)

Mivel nincsenek barátaim egy szem se.

Nincsenek haverok.

Osztálytársak is olyanok amilyenek...

Barátnőm sem volt még és úgymond ez bosszant a legjobban, hogy ha van lány mondjuk aki néz és nekem is bejön.

Tartok odamenni hozzá.

Mindig azt mondom magamban.:

Neeem ez most így nem alkalmas...

Mit mondjak neki...

Ha meg mondok is valamit (volt olyan) össze vissza beszéltem magyarul dadogtam. Meg úgy nem is szeretek tolakodó lenni. „és ez már nem az első volt, hogy úgy csak elmentem egy olyan lány mellett”


Na de visszatérve...

Elképzelhető, hogy én azért vagyok ilyen?

Mert, hogy soha nem voltam úgy igazán boldog.

És mindig csak a munka a munka meg az egyedül lét válthatja ki ezt a fajta viselkedési módot?

Én őszinte leszek már nem tudom mi a baj...


Köszönöm, hogy végig olvastad.🙂

18/f


2019. jún. 9. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
18 évesen biztos csak a munka csak a munka O,o
2019. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen ez elképzelhető hogy az miatt vagy ingerült feszült hogy magányos vagy. Félsz hogy lemaradsz sok mindenről.



Én azt mondom kezd el az utat a változás felé. Mert ez neked sem tetszik ami most van. Az pedig negyon nem jó, ha az ember egyedül van...

HA élőbe nem megy az ismerkedés, akkor legalább neten kezd el. Társkeresőkön ott akár barátokat is szerezhetsz de egy párt is. Persze figyelj oda mit csinálsz! Nehogy átverjenek! Aztán akár élőbe is kipróbálhatod magad. Akkor már lehet jobban fog menni.

2019. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Badoo.com


Ezt pedig hallgasd meg!:

https://www.youtube.com/watch?v=mrnf59ORLKs&list=PLSoE_FwKma..


Van benne egy olyan rész is hogy senki nem kényszerít arra hogy hogyan érezz valakivel szemben. Az mindig a te döntésed.

Illetve egy csomó okos életvezetési tanács.


Ezt meg nem ismerem, de lehet h jó lesz neked:

[link]

2019. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a csajozási kézikönyv átverés és csak a boltban lehet megvenni. Meg kell kérdezni a libriben
2019. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!