Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv. Szerintetek miért van az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Szerintetek miért van az hogy a mai 18 alatti, sőt még sokszor az fölötti lányok/nők sem képesek normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Jó lehet én vágyok túl nagy dolgokra de ezt nem értem. Nemrég összejöttem egy lánnyal (sőt azóta szakítottunk is) és egy hónapig együtt voltunk, tök jól éreztük magunkat egymással, aztán egy hónap múlva egyik pillanatról a másikra csak úgy dobott. Én voltam neki a második barátja egyébként, és ő 15 éves. Olyan komolynak látszott, és mondta is hogy nem rövid távra tervez, aztán meg most dobott. Én nem értem.Már egyszerűen nem is merek barátnőt keresni mert mindegyik ilyen rövid dolgokra megy. Egyébként amit tudni kell rólam hogy 17 vagyok, magától értetődik hogy fiú ( :D ), elég ragaszkodó, hűséges, és komoly fajta vagyok, viszont sajnos csendes is, és nehezen ismerkedő fajta vagyok, nem mellesleg visszahúzódó is. Nehezen találok ilyen hosszabb kapcsolatra, teljesen elbizonytalanodtam.Esetleg vannak még olyan lányok akik kedvesek , "hűségesek" ,hosszabb távra terveznek , visszahúzódóbbak ,és 18 alattiak? :D


17/F



2019. máj. 1. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

Itt vagyok, de nem kérek privátokat :D

Egyébként arra még nem gondoltál, hogy esetleg benned van a hiba?

2019. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Mindig másokat a legkönnyebb hibáztatni.
2019. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De gondoltam rá ,sőt tudom is hogy van hiba bennem :"D Valszeg a most az volt a baj hogy túl sokat akartam találkozni a csajjal.
2019. máj. 1. 12:21
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Ha szét is mentek, meg kellett volna beszélni a lánnyal, hogy miért szakított. Ha benned van a hiba, jobb, ha mások mondják meg mi az, mintsem, hogy magadtól tippelsz.

A kérdésedben lévő általánosítás pedig remélem te is tudod, hogy értelmetlen, és nincs így.

18/L

2019. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
35%
Szerintem régebben sem volt jobb a helyzet, mondjuk nem tudom egy 15 évestől mit vársz.
2019. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Mert a fiúk/férfiak képesek rá?:) 16/L
2019. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

Kedves kérdező, valószínűleg van benned is benned hiba, de valószínű hogy az nem olyan nagy amit ne lehetett volna egy beszélgetéssel orvosolni. Egyszerűen ilyenek a mai lányok és kész, nyílván vannak kivételek, de rettentően kevés, főleg ebben az országban a mostani átlag Magyar mentalitás meg a szenny miatt ami a közösségi médiából ömlik.


És javslom ne várj sokat a GY.K-tól mert itt többnyire csak oltogatást meg hate speech-et fogsz kapni.

2019. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Kezdjük ott, hogy egy kapcsolatot nem keresünk, főleg nem komolyat. A kapcsolat lényege, hogy megismersz valakit, aki szimpatikus és megpróbáljátok eggyütt. Vagy működik, vagy nem. Tehát, hiába mondod, hogy komoly kapcsolatot akarsz, ha közben nem ismered eléggé a másikat és nem biztos, hogy passzoltok. Igen ritka, hogy valaki 17 évesen megtalálja a párját és később össze is házasodjanak. Nem tudom mit vártál a 15 éves lánytól, aki még úgysem képes 1-2 hónapnál többre valószínűleg. Lényeg a lényeg, ne erőltesd, mert ez nem így működik.
2019. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérek mindenkit aki lepontozott, válaszoljon a kérdésre. Van itt valaki, akinek komoly kapcsolata van? #8 vagyok.
2019. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lány van,aki ugyanarra vagyik mint te. Köztük talán én is.
2019. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!