Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kell tennem? Előző hónapba...

Ember1.2 kérdése:

Mit kell tennem? Előző hónapban vizsgáztam és nem jelentkeztem továbbtanulni, és szeretnék dolgozni.

Figyelt kérdés
OKJ-s vizsgát tettem. Következő évben szeretnék egyetemre menni csak kell hozzá pénz. Munkaügyi központba regisztrálják magam munkanélkülinek... légyszi csak segítő kommenteket írjatok 🙏

2019. jún. 25. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Böngészed az álláshirdető oldalakat, és pályázol.
2019. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen regisztráld magad munkanélküliként, abból nem lesz bajod. Nem tudom milyen okj-d van, hátha náluk is keres valaki ilyen végzettséget. Amúgy pedig ahogy az első is leírta: álláskeresési oldalak.


A másik pedig a diákhitel. Nincs jobb befektetés mint befektetni a tanulásba. Főleg mivel azt is mérlegelned kellene, hogy egyébként egy év munkával mennyit tudsz majd megspórolni. Abból fogsz járni egyetemre? Kétlem.


Plusz egyetem mellett is lehet dolgozni, sokan csinálják.

2019. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!