Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálom ennyire a gyereke...

Miért utálom ennyire a gyerekeket?

Figyelt kérdés
csak engem idegesítenek ennyire? kereskedelemben dolgozok, rendszeresen kifutkároznak elém amikor targoncával megyek, sírnak vonyítanak ordibálnak.. én voltam gyerek, de ilyen hisztis soha!!! ez a szülők hibája? elmegyek vásárolni, ott is csak a bömbölés, ordítás, kimegyek strandra, ugyanez.. hálistennek már nem tömegközlekedek, mert ott még rosszabb volt a helyzet. ez a gyerekek hibája, vagy a szüleié? volt tanárom azt mondta, hogy a szülők miatt többet már nem fog tanítani, 40 év után..

2019. jún. 28. 17:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Azért azt kötve hiszem, hogy gyerekként sose hisztiztél
2019. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen a szülők hibája, a nevelés hiánya, az én gyerekeim tudtak viselkedni, bárhova el lehetett menni velük, nem hangoskodtak, nem rohangáltak el mellőlem a boltban és nem hisztiztek mindenért.
2019. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

most is le kellett mennem elállni az autóval a ház elől (parkolóban közel sincs annyi hely amennyi kellene) mert apuka lent van a kis hülyéjével, aki csapkodja a fák lelógó ágait bottal, bicikliket is piszkálja, vizipisztolyozza...

múltkor azért szóltam rájuk mert rángatták a kaput mint az elmebetegek, idióta apja csak akkor jött oda amikor rászóltam a fiára. (aki meg akart ezért verni 5évesen, meg akart rúgni, 190cm vagyok 110kgval, szóval picit vicces, de ezekből mi lesz ha felnő ebben a tudatban, hogy bárkivel bármit megtehet??)

2019. jún. 28. 17:55
 4/25 A kérdező kommentje:
engem annó anyukám kisgyerek korom óta egyedül nevelt fel, de ha bunkó voltam vagy esetleg rosszat csináltam, igaz hogy ez nem megoldás de akkora pofont kaptam hogy hangyázott a fejem, de megtanultam hogy azt nem szabad..
2019. jún. 28. 17:56
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Én tanár létemre azt mondom, nem kell mindenkinek gyereket vállalnia. Inkább ne legyen valakinek gyereke, mint elhagyja vagy mindenféle kifogásokat gyártva keresse a kibúvókat, hogy ne kelljen a gyerekkel lennie. Bátor dolog Tőled, hogy vállalod. Sok ember elkezdene rögtön fújni, hogy milyen gonosz ember már az ilyen.
2019. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

érdekes, hogy amikor én 10 éves körüli voltam, az összes unokaöcsémmel meg húgommal imádtam játszani, és ők is velem. sokat is vigyáztam rájuk.


lehet csak a mai generációt nem tudom elviselni.

pedig csak 30 éves vagyok. azért elmennék a volt sulikba ahová jártam, hogy megkérdezzem a tanárokat mi a véleményük :D

2019. jún. 28. 18:00
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
A targoncás részt megértem, a többi meg nem érdekel. De utálkozni nem jó, beteggé tesz, próbálj leszokni róla.
2019. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

2. és 5. komment megerősít abban, amit eddig is gondoltam.

utolsó: nem úgy utálom őket hogy mindent megtennék a létezésük ellen, hanem úgy általában mindig ugyanazok az impulzusok érnek, amikor gyerek van a közelemben bárhol..

2019. jún. 28. 18:06
 9/25 anonim ***** válasza:
31%
érdekes, hogy engem meg nem - mégiscsak köze lehet ahhoz, hogy szemléljük a világot...
2019. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Azert remelem kivetel neked is megvan...
2019. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!