Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyűlölöm magam, mit tegyek?

Gyűlölöm magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nem tudom magam elfogadni. Dagadt vagyok, nincsenek barátaim. Szánalom vagyok, és felesleges. Azon gondolkoztam hogy jobb lenne nekem ha nem lennék itt... Egyszerűen 2 éve nem tudom magamat elfogadni. Diétázok is, de nem fogyok egy dekát se. Lelkileg 0 vagyok, nem bírom már ezt tovább.
2019. jún. 29. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Amúgy az fizikailag lehetetlen, hogy kevesebb energiabevitel mellett nem fogysz.
2019. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ha gondolod írj és beszélgessünk. Hány éves vagy?
2019. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyűlölet (önmagadé is) nem megoldás semmire és nem tanulási folyamat.

Ha nem sikerül valami, hiába gyűlölködsz, nem változtat semmit, ám ha az alapokon változtatsz, a változás jó irányba fordul!

2019. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Annyi a probléma,hogy kövér vagy?A diéta kevés,mozogni is kell mellé.Sétálj naponta 30 percet,kezdetnek elég lesz.Ne egyél este hat óra után.Ne nassolj,ha nagyon éhes vagy,igyál vizet.Ha szeretnél beszélgetni,nyugodtan írj,akár privátban.
2019. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hogyan próbáltál lefogyni?

és mi az oka annak, hogy ilyen az alakod? lustulás + nasi? betegség? genetika?

2019. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy? Hány kg vagy? Hánykor szoktál lefeküdni? Hánykor szoktál kelni? Sportolsz? Mit szoktál enni és milyen gyakran? Mit soktál inni és mennyit?
2019. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!