Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek ha van egy személy...

Mit tehetek ha van egy személy akivel nem vagyok jól és ezért hazugságokat terjeszt rólam mindenkinek? --> További infó lent.

Figyelt kérdés
És ezeket a dolgokat nekem visszamondják. Na meg olyan dolgokat mond másoknak, az én nevemben,hogy az illető ne kedveljen... Segítsetek :D Kösziii 13/L
2010. júl. 9. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
mondd meg neki h ez mindd nemigaz. és ha valakitől visszahallod akkor magyarázd el annak amiktől hallasz rólad valamit h az a csaj mondta , az igazságot. a legjobb barátnőid barátaid úgyis neked fognak hinni nem annak a hazudozónak. ilyen ember nagyon sok van, és azt élvezik ha tőrödsz velük, mert annál jobban csinálják. am én valami ciki sztorit ami igaz azt terjesztenék róla, de nem annyira h nagyon rosszul esne neki hanem csak egy kisebbet. puszi ;)
2010. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2010. júl. 10. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Sya! az már egy jó jel, hogy elmondják neked hogy miket terjeszt rólad és nem a hátad mögött tárgyalják meg hogy igaz-e vagy sem...akik ismernek azok úgyis tudni fogják hogy csak nem vagy szimpatikus annak a másik személynek...akik meg nem ismernek, azoknak a véleménye ne érdekeljen...:)
2010. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!