Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Dohányzástól megállunk a...

Emilio18 kérdése:

Dohányzástól megállunk a növésben? Én eddig úgy csináltam hogy edzés, cigi.18 leszek szeptemberben 168cm vagyok, de mostanában már csak cigizek. Kb 2 hete nem edzettem most jobban megállok a növésben hogy csak cigizek, mint ha cigi, edzés lenne?

Figyelt kérdés

#cigi # edzés

#18


2019. júl. 2. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. 198 vagyok. Senki nem volt ilyen magas a a családban.

Ellenben segít tönkre tenni a tüdőt olyan mértékben, amit nem lehet visszafordítani. "Napi 2 szállnál több" nagyon káros már mondta az orvosom. De szerintem. Azért mondta, hogy magát nyugtassa, mert ő ennyit szív.

Egyetlen előnye van: a tüdő co terhelését segíti. Ezért tűzoltóknak előnyös, mert jóv^#al tovább bírják maszk nélkül a füstbe, mint a cigi nékül.


A maszturbálás sem vakít és a péniszed sem lesz kisebb tőle. Max a bőr rajta veszít az elasztikusságából, ami vezethet gondokhoz.

2019. júl. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szürke ráncos bőr, szájbűz, ocsmány és színezett fogak, tüdő és gégerák stb. Sok hátránya van de arról nem tudok hogy milyen hatással van a növekedésre.
2019. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!