Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megállhatok a növésben?

Megállhatok a növésben?

Figyelt kérdés
15 éves későn érő fiú vagyok már egy huzamosabb ideje edzem saját testsúllyal azonban most egy hónapja konditerembe is járok hetente többször,naponta kb 1 órát edzek néha többet het 6x. Az lenne a kérdésem, hogy az én koromban ilyen komoly edzés nem e befolyásolhatja a növekedésemet és nem e kéne kevesebbet edzenem?

2017. júl. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos alapból ott van a kutya elásva hogy teljesen felesleges 6x edzened egy héten, de nem azért mert megállsz a növésben, hanem mert ez sok. Ha rendesen edzenél nem is birnál ennyit, képtelen lennél regenerálódni. Heti 3x teljes test elég neked. Ha nem vállalod magad túl a súlyokkal nem lesz gond.
2017. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van egy velem egykorú barátom aki megállt, legalábbis szerintem a növésben, de ő guggolt súllyal meg olyanokat csinál mostanában is hogy egy nap 3x iszik fehérje shaket
2017. júl. 14. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól nem fog megállni a növésben, hogy napi 3x folyékony formában visz be egy makrótápanyagot. A nagysúlyos guggolás még lehet nem túl szerencsés egy fejlődő szervezetnek ennyk idősen, de még erről is megoszlanak a vélemények. Ezért mondtam hogy ésszel.
2017. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már 100 ilyen kérdés ki van írva...előbb nézz utána mielőtt kiírod ugyanazt az alaptalan hülyeséget mint előtted a 100 másik kisgyerek. a fehérjétől miért állna meg a növésben? akkor a csirkemelltől is megáll a növekedés??? gondoljátok már át emberek. Meg az edzéstől se fog megállni
2017. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor ő miért állt meg ?
2017. júl. 15. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!