Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék egyedi?

Hogyan lehetnék egyedi?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinaljak, kicsit elvagyok veszve kiskoromtol kezdve, 17 eves vagyok lassan 18 es meg ott tartok hogy nem tudom mit akarok, es hogy ki vagyok, milyen a stilusom, pedig amiota az eszemet tudom arra torekszem hogy megtalaljam mindazt ami tetszik, es amire szuksegem van az eletben. Kisse spiritualis alkat vagyok, inkabb abban hiszek hogy ami belul van tukrozi a kulsonk, es en most nagyon atlagosnak, es kevesnek gondolom azt ami vagyok.. Rosszul erzem magam

2019. júl. 3. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem jön magától, nem fakad belülről, akkor ne akard erőltetni

majd jön

2019. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van.

Erőltetve nem lesz saját stílusod. Az idősebb korodra kialakul. Még fiatal vagy. Én is így voltam a korodban pár éve. Próbáltam egyedi lenni, majd mikor már nem erőltettem, észrevettem magamon, hogy én is egyedi vagyok. :)

Az igazi egyéniség magától tör fel.

2019. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiket tudod, hogy vannak és úgy gondolod, hogy nem neked valók, vagy annyira nem tükrözi a személyiséged, aztán kiderül, hogy ez tévedés. Éppen ezért próbálj ki minél több mindent, hogy rájöjj ki is vagy, mi is tetszik. Önismeretben is az elmélet csak 50%. Én pl a sportokat próbálgatom és még mindig nem találtam meg a megfelelőt, de élvezem az újakat próbálgatni, közben új embereket ismerek meg és csomó tapasztalatot gyűjtök. Vagy ha valakinek megtetszik egy ruhadarabja, akkor én is elkezdek hasonlóakat hordani, hogy megnézzem, hogy jól érzem-e magam benne, teteszik-e, engem tükröz-e. Élvezd az életet, próbálj ki sok mindent és az utazásod alatt megtalálod amit keresel.
2019. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!