Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék igazán jó...

Hogyan lehetnék igazán jó csaj és "egyedi"?

Figyelt kérdés
kint vagyok külföldön és szeretnék egy kicsit "másabb" lenni amikor haza megyek. Nem vagyok csúnya, igaz nincs karakteres arcom. Nincs is egy playboy cica testem, 174 cm vagyok, vékony, nincs nagy fenekem,a vállam kicsit széles a csípőmhöz képest, de van egy kis derekam. Hogy öltözzek hogy olyan jó csaj legyek, vagy olyan különleges. A személyiségem csendes, de aranyos.
2010. jan. 30. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nézd ,ha nincs egy egydi stílusod...egy kívülálló a másoktól eltérő gondolkodásod,akkor az öltözködés terén nem nagyon leszel képes összeválogatni olyan ruhákat,amik úgymond ,,egyediek, stílusosak".Ez az egész arról szól,h mindenki azt vesz fel,ami tetszik neki, úgy érzi,hogy ,,ez ő",vagy amit megtehet anyagilag.Ha egy egyszerű ember vagy,(ami sohasem baj),akkor nem tudsz magadra erőltetni egy olyan ruhát,ami az xy-nak van,mert neki jól áll, ez a stílusa,mertha te felveszed rajtad nem fog úgy állni.Nehezen lehet ezt megfogalmazni.Deha nagyon akarsz változtatni a külsődön,akkor mindenképp menj el egy nagyon jó ruhaüzletbe és gátlások nélkül vásárold azt ami NEKED tetszik!senki ne szóljon bele!Talán rá is fogsz találni a saját stílusodra! sok sikert hozzá
2010. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
már nem azért de , hogy lehet valami egyedi ha más tanácsolja és nem te találod ki?én pl neon színű kiegészítőkkel színes nadrágok,erősen színes aranyos figurás pólókat, színes cipőket hordok szóval szín színnel..hosszú nyakláncok,zebra mintás karika fülbevaló és akkor zebrásra festem a körmöm pl egy tavaszi plázai viseletem: pink magassarkú, kék harisnya, pink miniszoknya hozzá meg bármilyen ehhez illő felső + mondjuk neon zöld kiegészítők(2karkötő,1 lógós szívecske nyaklác)
2010. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
13:12 köszönjük mrs. plázacica
2010. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ok, akkor úgy kérdezem, mit csináljak magammal hogy olyan legyek, hogy azt mondják rám "hmm, van ebben a csajban valami..." remélem értitek. Pontosan nem is tudom ezt íggy elmondani.
2010. jan. 30. 13:19
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
13:19 ez nem plázacicás viselet, inkább fiatalos, vidám meg ilyesmi! :p
2010. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
(sztem ez a rózsaszín-kék-neonzöld inkább csak ízléstelen, de majd kinövi) Hát, hogy ezt mondják rád, inkább valami belső plusz kell, ha megvan benned, jó, ha nem, akkor nem, majd ráérzel úgyis. Ne akarj más lenni, ne másoknak akarj megfelelni. Ha ízlésesen öltözöl fel, jó fej és normális vagy, ápolt, csinos, és nem veszel fel csőnacit, ha nem áll jól, nem hordasz lilát, ha hülyén áll, stb. akkor úgyis oda lesz érted mindenki!
2010. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

szerintem a neonzöld rózsaszínnel még mindig százszor jobb mint csupa feketébe öltözni. (mint aki mindig gyászol)

Ha mosolyogsz, máris nagyon jó benyomást fogsz kelteni. Hidd el, manapság mindenki "egyedin" akar kinézni, nagyon is jó egy normálisan öltözködő arcot látni :)

2010. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem, dobd fel a ruhatárad néhány kiegészítővel, széles övvel, hosszú nyaklánc, karkötő,

olyasmit válassz, amit tudsz kombinálni több ruháddal is

azért túlzásba sem kell esni

csináltass új frizurát, vagy színében változtass kicsit, és mindjárt másabb leszel kicsit.

szedd össze az önbizalmad és vegyél egy-két merészebb ruhadarabot is, nem kirívót.

2010. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha linkelsz képet, megmondom h van-e benned valami. :)


Mindenképp barnulj le. Képzeld el magad valami menő filmhős helyébe, és gondold végig, hogy mit vennél fel abból, illetve hogy hogy éreznéd magad benne. Menj boltba és vegyél hasonlókat.


Amúgy, ha belül jóban vagy magaddal és megtaláltad a lelki utadat, akkor az kívül is látszani fog majd, de csak azért kreálni magadnak egy külsőt, hogy másnak tettesd magad, vagy azért, hogy többnek érezd magad, nem tanácsolnám!

2010. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én vagyok a "pláza cica" hát jól figyelj ide aranyom ne kritizálj én az egyediségemet a színekbe találtam meg.A körülöttem lévő barátok mind azt mondják ,hogy tök jól néz ki és legalább nem vagyok szürke kisegér (gondolom ez lennél te:) ) Én legalább merek más lenni mint a többi.Amúgy nézd meg a pláza p*csákat azoknál most a leopárd minta a menő erről ennyit köszöntem....
2010. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!