Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy azokat a...

Hogy lehet az, hogy azokat a nőket én nem tartom szépnek, akiket a legtöbb ember igen?

Figyelt kérdés

Pl. vannak a tipikus orosz modell kinézetű, babaarcú lányok, vagy a koreai/japán csajok (gondolom el tudjátok mindkét típust képzelni), akikért sokan odavannak. Én meg valamiért nem tartom őket szépnek.


Viszont a "semmilyen" (átlagos) arcú lányokra simán azt mondom, hogy gyönyörű, más pedig nem igazán. Hogy ne legyen félreértés, ilyen adottságúakra gondolok:


[link]


[link]


[link]



Hetero lány vagyok egyébként, de nem hiszem, hogy számítana valamit (és nem, nem vagyok irigy).


2019. jan. 9. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ők egyáltalán nem átlagosak, de semmilyenek sem. Ha kimesz az utcara akkor nem hinném, hogy sok ilyen"átlagos" nőt látsz. Ha ez az átlag akkor mi neked a modell szépség?
2019. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz, hogy felétek ilyenek az átlagos, semmilyen arcú lányok?
2019. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Én szinte undorodok az ilyen agyonsminkelt izé lányoktól. Csak az insta megy nekik meg a testük mutogatása, kis hercegnőfélék, ez nekem se jön be kicsit se. Én is egy természetes lányt szeretnék külsőre, meg az arc a lényeg külsőre, az alap kis vonzalom legyen meg ez a lényeg. Mások szerint én a csúnya és hibás lányokat keresem, és ez azért van mert aki nem sminkel és nem olyan ribi mint a többi azt lenézik. pedig azok a visszahúzódó lányok akiket mindenki bánt, ezerszer többet érnek mint az ilyenek. Csak sajnos őket nem lehet megtalálni.. :(

Azt is érdemes tudni, hogy az normálisabb lányok fele átcsap ilyen ocsmányságba, hogy beilleszkedjen. Ezt nagyon sajnálom amúgy.. 12 évesen már ilyenre vannak szinte Nevelve a saját szüleik által, így meg 14-18 között esélyem sincs. Gratula people :C

2019. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ezek nem átlagos, hanem nagyon is szép lányok
2019. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már nem lányok, hanem nők, kezdjük ott.
2019. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Első ketgő aranyos. A második kevésbé, ő már nedvesedik.

A harmadik egyáltalán nem aranyos, se nem szép, ő egy amazon. Fel7l van, szeret livagolni.

2019. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 he84 ***** válasza:
100%
Ezek nem átlagos, hanem inkább szép nők. Az átlagosak pont attól átlagosak, hogy nem szépek, de nem is csúnyák, hanem ezek között vannak. Én is amolyan átlagos, vagy inkább átlag körüli nő vagyok (átlag körüli alatt azt értem, hogy kicsivel átlag alatti, de nem csúnya), soha nem voltam divatmániás, sminkelős típus. Valóban nehezebb minket megtalálni, na de ez van. És szólok, hogy nem ismerkedni vagyok itt, nem azért hogy megpróbáljanak felszedni!
2019. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal, a linkelt "lányok" kifejezetten vonzó szép NŐK (tekintve hogy 30-40 közöttiek). Egyáltalán nem "semmilyen arcúak".
2019. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na jó, még hogy vonzó meg szép.. XD igen ilyen több ezres ruhába meg sminkbe nagyon "szép" mondhatom.. :D
2019. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy kicsi irónia, hogy az utolsó nő, Danneel Ackles. Aki színésznő és nem mellesleg modell. És annak a Jensen Acklesnek a felesége aki tipikus "szépfiú és sok fiatal lány bálványa. [link]


A második nő Leighton Meester, aki szintén színésznő és modell.

[link]


Az első nő pedig Nina Dobrev aki szintén modellkedéssel kezdett és színésznő.

2019. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!