Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Gerger05 kérdése:

Volt már olyan veletek, hogy ébren voltatok de mégis álmodtatok?

Figyelt kérdés
Az utóbbiakban sokszor fordul elő olyan velem hogy LÁTOM ahogyan az ágyamban fekszem nyitott szemmel és mondjuk pl: valami lény elkezd felém jönni de azt nem mindig látom csak néha és mondjuk érzem, hogy az arcomban liheg vagy valami... Nemtudom ennek mi az oka de általában azonnal amikor oda ér hozzám magamhoz térek vagy "felkelek" és ez elég ijesztő szokott lenni néha... Nemtudom hogy lehet e ellene tenni valamit de ha igen és például veletek is előfordult már várom válaszaitokat!

2019. júl. 11. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízisnek hívják, nekem akkor volt ilyen amikor a tudatos álmodással próbálkoztam. Nope, soha többet. :D
2019. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt már, hogy tudtam, hogy hol vagyok, mit csinálok. Stb., és mégis jöttek kisebb hallucinációk, de mindig csukott szemmel. Ez inkább olyan félálomféle, nagyon szeretem ezt az állapotot, de eddig mindig csak kellemes álmok jöttek.
2019. júl. 11. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, mikor sikerült tudatosan álmodnom, de én valamiért nagyon bírtam. :D (lehet túlságosan felvoltam rá készülve...)
2019. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!