Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon magas vagyok. Hogy...

Nagyon magas vagyok. Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés
14 éves múltam, és 175 cm vagyok, magassarkúban 182, az osztályomban még a legmagasabb fiúnál is magasabb vagyok. És ez nagyon lerombolja az önbizalmam, bárhol olvasok egy olyat hogy *Túl alacsony vagyok* akkor az a válasz rá, hogy szerinted magasnak lenni jó? Stb.. Sokan mondják hogy örüljek neki, de a suliban ha megakarnak állítani vagy valami azt mondják hogy *magas lány*. és barátot (mármint fiúbarátot) is nehezen találok majd főleg ha alacsonyabb nálam, mert sok pasinak ez nem jön be :S a barátnőim is mondják hogy milyen zavaró hogy mindenki fölnéz rám. Félek hogy depis leszek, nem tudom elfogadni a magasságom..
2010. júl. 10. 23:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Jajj ugyanmár.Én ugyan alacsony vagyok de szívesen cserélnék veled.

Sokkal jobb magasabbnak lenni!Meg amúgy a magasság az nőies és magabiztos.Most jobb ha törpe lennél?Én sajnos az vagyok 161 centi -.- Utálom!

Fogadd el magad úgy ahogy vagy!

2010. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Te jó ég milyen osztályba jársz te? Én 187cm magas vok és tornasorban kb a 4. :D am fiú vagyok
2010. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
lehet nemnőszmár
2010. júl. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

"Hogy fogadjam el?"

-.-

Hallod fárasztó vagy!!!


"Félek hogy depis leszek, nem tudom elfogadni a magasságom..."

Jó hogy nem má megölöd magad mer magas vagy! XD!!!!!! Hallod beszarok má ezeken a mai problémákon, ne haragudj nem kiröhögni akarlak, mer én is k*rva magas vok és a tököm tele van vele, de szted mennyire érdekel??? Vagy bármi más? Ez van!

Pókerezel, kapsz egy rossz leosztást elkezdesz sírni? Azzal játszol ami van és megnyered!!! ENNYI!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
oké lenne ha mások nem piszkálnának azzal hogy rossz idő van nyúljak már föl és fújjam arrébb a felhőket meg ilyenek... minden ember más, és igen, engem zavar hogy ilyen magas vagyok...
2010. júl. 11. 00:21
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért zavar,mert csúfolnak vagy mert irigyek rád.

Ne foglalkozz velük.Ne vedd magadra!Ha meg olyanokat mondanak akkor meg vedd viccesre a dolgot,vagy egyáltalán ne foglalkozz velük mert ha foglalkozol vele akkor mégjobban rád szállnak!

2010. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,ha most ilyen leszek veled, de téged most miért érdekel az,hogy mások csúfolnak? Én még jogosan is mondhatnám mert én is alacsony vagyok...De te.Rájöttem valamire neked szerintem inkább önbizalomhiányod van és nemcsak a magasságod miatt...Nehogy már más emberek miatt érezd magad szarul! Szard le őket, vágj vissza valami vicces hozzászólással vagy röhögj egyet rajtuk.

Mindenkinek el kell fogadni magát úgy ahogy van még ha nehéz is,de tudom,hogy te idővel biztos elfogod magad fogadni csak még most így látod a helyzeted.

A barátnőid csak azért mondják,hogy zavaró mert alacsony.És tapasztalatból mondom azért zavaró főleg,mert mindig felfele kell nézni és a nyakam néha megsínyli:D De biztos nem gúnyolódni akartak ezzel.

Amúgy meg ezzel a magaságoddal mehetnél is modellnek.Szóval van belőle hasznod.

2010. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
mert alacsonyak* elírtam
2010. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is miért veszel fel magassarkút ha már alapból is utálod a magasságod?

Én is utálom hogy magas vagyok nagyon,de legalább nem teszek rá még egy lapáttal hogy magas cipőt veszek fel.

Ha poénkodnak a magasságoddal,akkor kénytelen vagy te is poénra venni ha azt akarod hogy ne cikizzenek tovább.Ha meg nem cikiznek,hanem valóban csak poénnak szánják,akkor neked is jobb ha nem puffogsz,hanem nevetsz velük.ha pl megkérnek hogy húzd el a felhőt,akkor mondd meg,hogy majd jövőre,most még nem éred el.És nevess egy jót.

A többi válaszolónak írnám,hogy lányként egyáltalán nem jó 180cm-esnek lenni.Fiúban már teljesen más a szitu.Nekik az a jó magasság.

2010. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most én írjam ki nagyon alacsony vagyok hogy fogadjam el? A pasik inkább a magasabb lányokat szeretik hidd el. Idővel úgy is fog változni a véleményed,amúgy meg ne hagyd magad hogy mások befolyásoljanak téged.
2010. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!