Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon magas vagyok. Hogy...

Nagyon magas vagyok. Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés
14 éves múltam, és 175 cm vagyok, magassarkúban 182, az osztályomban még a legmagasabb fiúnál is magasabb vagyok. És ez nagyon lerombolja az önbizalmam, bárhol olvasok egy olyat hogy *Túl alacsony vagyok* akkor az a válasz rá, hogy szerinted magasnak lenni jó? Stb.. Sokan mondják hogy örüljek neki, de a suliban ha megakarnak állítani vagy valami azt mondják hogy *magas lány*. és barátot (mármint fiúbarátot) is nehezen találok majd főleg ha alacsonyabb nálam, mert sok pasinak ez nem jön be :S a barátnőim is mondják hogy milyen zavaró hogy mindenki fölnéz rám. Félek hogy depis leszek, nem tudom elfogadni a magasságom..
2010. júl. 10. 23:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom senkinek se jó ahogy van.üzleteljünk a centikkel!Kinek hánycentire van szüksége?Nekem van elpasszolandó 5-10centim:)
2010. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

én se tudom elfogadni

én meg tök alacsony vagyok, annyira idegesítő

a fiatalabbak is magasabbak nálam

2010. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Iigenis vedd fel a magassarkút, javítja a tartást, és pont ez az, ami magabiztosabbá tesz. Én már 13 évesen 175 cm voltam, és akkor zavart egy kicsit valóban, pedig engem a barátaim sosem piszkáltak miatta. Középiskolában már kifejezetten örültem neki, felnőttként még inkább. Pasit pedig simán fogsz találni magadnak, akkora lovak már a 15-16 éves fiúk, hogy hajjaj! 34/L
2010. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok,és van két osztálytársnőm ők: 176,178...:D
2010. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

Először mondd el, milyen a magaslati levegő :D

Am én 152 centi vagyok XD

...ja, aztán ülj le XD

2010. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én is magas vagyok ...170 cm... nálunk úgy van, hogy a fiúk szinte mind magasabbak nálam, csak a lányok nem... ez szokott zavarni.... ha meg azt mondják, h de magas vagy...mondd azt, h nem én vagyok magas, te vagy túl kicsi XD én mindig ezt mondom vagy röhögök egy jót azon amit mondanak és azt mondom "ez jó volt XDXD"
2010. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jajj én is legmagasabb vagyok az osztályomban 17/f 195cm de ennek kifejezetten örülök:D szerintem neked is örülni kéne annak h nem vagy alacsony termetű női viszonylatban
2010. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
jah örülj... vannak magas srácok akik szívesebben járnak magas csajokkal, nem olyan alacsonyokkal
2010. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ez azért necces mert egy kis jó alkatú 160cm-es csajszi elég keményen megdolgoztatja a fantáziámat huhh :D xD de attól a magas csajok is jóóók csak nézzen ki jóóól:D
2010. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!