Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki hord még hagyományos karórát?

Ki hord még hagyományos karórát?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy egy hagyományos karórában mi a jó és miért hordhatja valaki.

Az okos órákat vagy a sport-karkötőket értem, mert nekem is van a futáshoz. Ahogy látom a sima karórákat a hatvan közeli emberek hordják. Vannak belőlük méregdrágák is, de semmit nem tudnak csak az időt mutatják. Szóval hord még valaki ilyet fiatalon is?



2019. aug. 27. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Édesapámnak volt egy Doxa órája, még fiatalon kapta, valamilyen vizsgája jutalmául. Édesapám meghalt, én hordom az óráját és nagy becsben tartom.

32/F

2019. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Jelen. 37 vagyok, és hagyományos, "mutatós" órát használok, abból is legalább tizen X évest, de mégis sokan újnak gondolják.
2019. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Hagyomás karórát nem a tudása miatt hordják, hanem mint egy kiegészítőt. Gondolj bele, egy férfi fel van öltözve, felvesz egy inget, melyik mutatna jobban rajta, egy hagyományos óra, vagy az ilyen "játék" hatást keltő okosóra? Szerintem az előbbi, a hagyományos. Ugyanez vonatkozhat a nőkre is, teszem azt blézer+ női karóra (hagyományos), vagy blézer+ okosóra. Inkább a hagyományos.
2019. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Melóba, dzsuvába inkább egy olcsó vízálló, amit tényleg lefürdethetsz. Az idő rajta van, nem kell kézmozdulat (aha, fejjel lefelé, kötélen lógva), nem kell kocogtatni (amikor vizes, hát persze...), látszik a napon, beállíthatod három percet sietősre, hogy soha ne késs el.
2019. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem is van az időt szoktam nézni rajta. Jó az.
2019. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!