Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó vétel a Garmin Vivóactiv 3...

Jó vétel a Garmin Vivóactiv 3 65. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

Újonnan sikerült most megrendelnem ennyiért.

Fontos volt pulzus és VO2 mérés, a futás a túrázás az úszás és egy-két kondis gyakorlat nyomon követhetősége, illetve, hogy ne kelljen naponta töltögetni.


A kinézete és mérete is számított, nem akartam egy nagy bumszli órát.


A kérdésemet azért tettem fel, hogy ti tudtatok volna ez helyett egy jobb órát kb. ennyiért?


Előre is köszi.



2019. okt. 8. 21:01
 1/10 A kérdező kommentje:

Visszanéztem a kérdéseimet és láttam erre még nem jött semmi válasz. :(


Azért ha valakit a jövőben ez a kérdés érdekelne álljon itt a véleményem.


Az alap számlapokat én nem találtam elég informatívnak ezért letöltöttem hozzá egyet, ami tetszett. Hátránya, hogy sokkal jobban meríti az akkumulátort, mint az alapok.

Az említett sportok mind benne vannak és jól teszik a dolgukat. Fontos, hogy a használni kívánt tevékenységet gyárilag tudja mérni, mert a 3. féltől beszerzett alkalmazások nagyon merítik az aksit.


Negatív egy kicsit, hogy 2 napot bír csak ki ha sportolsz is. Ha nem, akkor 3-at.

Persze ezeket úgy kell nézni, hogy a pulzusmérés folyamatosan megy, másik számlap van, ami többet fogyaszt. Folyamatos kapcsolat telefonnal (ha elég közel van).

2019. dec. 22. 12:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Van benne magyar nyelv?
2021. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen, tud magyarul az óra és az alkalmazás is.


Illetve most már kiegészíteném az aksis részt, hogy voltam idén a Spirit of Balaton-on, ahol egy nap alatt kell letekerni az egész távot és Power Bank segítségével 3-szor is rá kellett töltenem, hogy végig bírja. Nagyjából 14 és fél óra alatt tekertük körbe a Balatont szóval úgy nézzük ezt, hogy eközben folyamatosan ment a gps, pulzus mérés és minden más.

De a barátomnak a következő generációs Vivóactive 4 van meg és ha jól emlékszem neki még csak félig sem merült le szóval nagyságrendekkel jobban bírja.

2021. aug. 16. 10:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy válaszoltál.


Eleinte is ennyit bírt volna folyamatos GPS-el, vagy ennyire tönkre ment az aksija két év alatt?


Bírja még azt a 2-3 napot amit írtál korábban?

2021. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De összességében jó vételnek mondható?
2021. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt leszögezném, hogy egyáltalán nem bántam meg. Nagyon is jó vétel volt.

Most már több, mint 2 éve megvan és 3 napot most is kibírja ha csak rajtam van, mint óra és pulzust mérek vele folyamat. Ez nélkül 4 napot bír. Azt is hozzáteszem, hogy nem gyári számlapot használok és az is befolyásolja ezt.


Most visszaolvasva az akkor írásomat lehet kicsit félreérthető, de azt akkor is úgy gondoltam csak rosszul fogalmaztam, hogy úgy bírja a két napot, hogy ha a sporttevékenység mondjuk egy 1 órás futás kb vagy hasonló. Régen sem bírta volna jobban azt, hogy hosszú-hosszú órákon át sportolsz vele és mindent mér közben, amit csak tud.


Most azt kell tudnod, hogy mit szoktál sportolni és az mennyi ideig tart.

Én voltam úgy, hogy "túlélő" túrára mentem és aközben is rá kellett töltenem, mert az is olyan, hogy egész nap csak mész. A kis pihenőkben, mikor megállsz, akkor tudsz rátölteni és mehetsz is tovább. Megoldható igazából, mert enni-inni megáll az ember azért.


De ha mondjuk hétfő reggel feltöltve indulsz neki a hétnek és hétfő délután elmész futni egy órát, akkor simán ki fogja bírni még a keddi napot is, hogy csak este kelljen töltened.

Valahogy így képzeld el.


Ha ez nem elég akkor a 4-es szériában gondolkozz szerintem. Az is megéri. Már csak az akkuja miatt is.

2021. aug. 16. 12:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem voltál félreérthető korábban sem. :)

Igen, gondoltam, hogy kb. ennyi sport, mérés mellett bír ki több napot.

Köszi a segítséget :)

2021. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Lenne még egy kérdésem :)

Telefonálni nem lehet az óráról? Lehet rajta fogadni a hívást de beszélni már a telefonról lehet?

Vagy lehet, csak valami beállítást nem találtunk?

2021. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia.


Nem lehet beszélni az órába, mert nincs mikrofon benne.

Csak jelzi a hívást, amennyiben aktív a kapcsolat a telefonnal és be van állítva a funkció, illetve vannak előre megadott üzenetek, amiket tudsz küldeni.


Én pl. voltam úgy, hogy a mosdóban voltam a telefonom meg a szobában és jött egy hívás, amit jelzett is az óra viszont kimenni éppen nem tudtam a fürdőből, szóval az óra segítségével elutasítottam a hívást és küldtem egy sms-t, hogy mindjárt visszahívom.


OFF:


Ha ez a funkció fontos, akkor olyan órát kell nézni, amibe sim kártya helyezhető vagy e-sim kapcsolható hozzá, hogy a telefontól függetlenül fel tudd venni a hívást.

2021. aug. 19. 07:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm!

Tulajdonképpen elég ha csak a telefon közreműködésével lehet rajta beszélni, nem kell, hogy anélkül is.

Na, kezdhetem elölről a keresgélést...😅😃

De legalább ez jó kiinduló, hogy legyen mikrofonja, köszi szépen :)

2021. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!