Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek jó vétel volt ez...

DDavid003 kérdése:

Szerintetek jó vétel volt ez a gitár?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem meg az első elektromos gitáromat, egy Aria 714 std-t. A boltos szaki nagyon ajánlotta ezt 50 000-ért. Én többet is kiadtam volna de nekem ezt ajánlotta. Amúgy tény leg jól szól csak nem hallottam még a márkáról. Szerintetek megérte vagy vehettem volna ebben az árkategóriában jobbat is? A válaszokat előre is köszönöm.

2019. szept. 1. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Hát, 50-ért én is nagyon ajánlottam volna. A google első két találatán levő boltban 39900 az ára.
2019. szept. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háát, jól járni jól jártál vele nincs ezekkel semmi baj csak egy tizessel többet adtál ki érte kispofám :-)

Nekem is Aria strat van 👍.

2019. szept. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a Wikipédia-t megnézed akkor látni fogod hogy 1956-óta létező gitármárka. Az enyém minimum 35 éves és még a "made in japan". 38 ezret adtam érte használtan 94-ben és most azt mondom hogy baromi jó vétel volt és a Tokai silver is.
2019. szept. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!