Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy panelházba hogy jön be az...

Egy panelházba hogy jön be az áram?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem a lakásokra gondolok mert az megvan hogy mérőtől jön a lakásba. Én arra hogy a trafótól a mérőig hogyan jut el.


Igen a kérdés elég hülyén hangzik de amire gondolok:


Van az utcán egy trafóház és én egy ilyen típusú háztömbben lakok (nem pont ebbe lakok): [link] ,20.7580797,3a,60y,171.74h,99.56t/data=!3m6!1e1!3m4!1s8AlWFaEFYsgV4yUNKBYVSg!2e0!7i13312!8i6656


Na szóval: Igen már írtam hogy az utcán van egy transzformátor ház és onnan ugye nyilván nem úgy jön be hogy villanypóznáról hanem földkábelek segítségével igen de hogy? A trafóból bemegy a pincébe a kábel és úgy az mérőkhőz és a lakásba?


De láttam olyan panelt is ahol a pincében van maga a trafó és gondolom ugyan úgy megy be hogy trafó+mérőóra=lakás?



Elnézést az idióta megfogalmazásomért csak érdekel a dolog.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. febr. 20. 21:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem hittem semmit hogy át kell alakítani de a fenti ábra szerint már érthető.
2020. febr. 20. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!