Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2017-es Macbook Air “13...

2017-es Macbook Air “13 megéri 2020-ban? (kb.280K)

Figyelt kérdés

Programtervező informatikus szakra kellene egyetemre, illetve amiatt Mac, mivel szeretnék IOS fejlesztés irányba elmenni, Xcode-ot futtatni rajta, de ennél több pénzt sajnos nem tudok kiadni laptopra, talán később...úgyhogy nem tudom megérné-e 280 ezer forintért, mivel 100-assal olcsóbban lehet ugyebár kapni Asus Vivobookot meg Acer Swift 1-et, csak ha megérné, akkor inkább MacOS-t használnék programozásra. (meg hát majd később mindenképpen Macen szeretnék dolgozni)

Előre is köszi!


2020. ápr. 25. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"ha Mac vilag lesz eleted akkor ugyis "hozza kell szoknod az indokolatlan tularazottsaghoz"


Be add úgy elô, hogy csak az Apple a túlárazott, Mert legalább az Apple prémium cuccokat ad, és az sokkal tovább bírja mint a többiek.

2020. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#11 harmatgyenge teljesitmenyu hardverekkel nem nehez tovabb birnia (esetunkben persze) es ha igaznak veszuk az allitast, a valos teny ettol meg az hogy mindenkeppen sokkal nagyobb felar van rajtuk mint barmi mason, nagyresze pedig biztos hogy nem az alkalmazottaknak jut hanem puszta profit az Apple nek

igy semmi pozitiv kulonlegeseg nincs benne, megha valamenyit adakozik is, konyu adakozni nagy bevetel mellett


Xy4

2020. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12#


Ez így Igaz. De a ruhamárkák, v az auto márkák is túlárazottak. De érdekes a menô márkáknak sokkal jobb a logojuk, mint egy középkatisnak.

2020. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Abban az esetben éri meg neked ha mindenképp Mac-en szeretnél dolgozni 3 éves konfig 1.8ghz 2 mag 4 szál 8gb ram 128gb ssd ez az utolsó olyan macbook amiben cserélhető az ssd (m.2-ssd van benne csak a lapkiosztások vannak megvariálva adapterrel szinte bármilyennel megy bővebben itt: [link] ) maga az gép többé kevésbé irodai munkára alkalmas programozásra szerintem még 2020-ban is bőven elég ez egy belépő szint. A windowsos társaihoz viszonyítva nyilván drágább meg "jaj almás gépe van tuti gazdag" kifejezésektől elvonatkoztatva ( én is gépvásárlás előtt állok 11 éves acer aspire 5738z-t cserélek majd 2.1 ghz 2mag 2 szál 4gb ram 256ssd).Én valószínűleg egy ilyen air-t fogok venni (irodai munka és dual boot-ra csinálva azaz 128/2 60 mac-os 60 windows a specifikus programok miatt. Viszonylag sok utána olvasás után az asus vivobookok pixel hibásak lesznek az acer gépek nem rosszak viszont minden windowsos hamar elavul. A mac hosszabb élettartamot képvisel szóval ha az air mellet döntesz akkor valószínűleg a következő 3-4 évben nem fog kelleni váltanod egyetemi használat mellet (office böngészés filmezés zene egyéb) xcode bővebben: [link] És nem mellesleg a stabilitása páratlan a mac-eknek. Remélem tudtam segíteni.
2020. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!