Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2020 mennyire éri meg használt...

2020 mennyire éri meg használt MacBook-t vagy Mac mini-t vásárolni?

Figyelt kérdés

nekem inkább csak fejlesztésre kellene, ott is inkább csak a végső csak buildelni :D mert a kedves apple nél ha cross platformon is dolgozol midenképp az utolsó lépéshez kell egy mac gép.


De jelenleg is egy 2013 as lenovót használok amivel meg vagyok elégedve. Azon gondolkodom, hogy ha e-bay en vennék egyet és kicsit felturbóznám, több ram 8-16 GB , 2 Db raid 0 ban SSD a másodikat a optikai meghajtó helyére. 2012-2013-2014 es i5-i7 procival, ha kell akkor egy új aksit hozzá amit én cserélnék ki benne.


Ionic, React Native, Native Script, Fluter és dolgokhoz használnám.


13,3 ban gondolkodom mert olcsóbb és a fejlesztés nagy része úgy sem ezen történne. Plusz felraknám a legújabbik Mac OS-t.


2020. márc. 10. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképpen szükséged van rá nem igazán kérdés hogy megéri-e szerintem. Túlárazott, gyenge, öreg, de ha kell akkor kell, nincs mit eldönteni.

De van erre más megoldás is, lehet bérelni felhőszolgáltatásban macet(így hirtelen olyanokat találtam hogy óránként $1, vagy havonta $30-$50). Vagy ha olyan a hardver csinálhatsz belőle hackintosht, esetleg virtuális gépként.

2020. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!