Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sípoló hang a házban. Mi...

Sípoló hang a házban. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Most költöztünk új házba. Szerencsére csak átmeneti időre. Az első éjszaka óta hallok egy zavaró sipoló hangot. Nagyon zavaró, főleg este alvásnál. Egész nap hallani és estére teljesen kifáraszt az a folytonos sipolás. Próbáltam hallgatózni, hogy melyik készülék adhatja ki ezt a hangot. Valószínüleg a hűtő, de ha lekapcsolom is hallom, gondolom a fülemben marad még ez a sipoló hang. Érzem, hogy jobb amikor kikapcsolom, de sajnos egy kicsit megmarad. Viszont a hűtőt végleg lekapcsolni nem tudom. Járt már így valaki? Meg lehet szokni ezt a hangot?

2020. máj. 6. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyszer a műanyag ablak csinálta, főleg ilyen szeles időben. Elég egy tűhegynyi lyuk valahol és sípol.
2020. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem jobban járnál, ha felhívnál egy szerelőt, és megkérdeznéd, hogy mi a megoldás arra, hogy a hűtő abbahaggya a sípolást. Szerintem mindenki jobban járna.
2020. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kazán nem megy, vagy esetleg csak a szivattyúja? Mert nekem WC-ben, a radiátor termofeje szokott sípolni.
2020. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egész álló nap sípol akkor az nem nagyon lehet a hűtő.

VAlami elektronikus eszköz vagy a tápegysége (tv, settopbox, laptop, router, ilyesmik) sípolhat.

2020. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kapcsoljátok le a villanyóránál a kismegszakítót. Maradj bent és hallgatózz amikor valaki lekapcsolja.

ha elhallgat akkor biztos valami villamos dolog az.


villanyóra? nálam a régi óra szokott sípolni.

ha folyamatosan sípol akkor a szél nem lehet, mert akkor állandóan változna az erőssége, hangmagassága.

valami elektromos eszköz lesz.

telefontöltők, LED-es lámpák amiben van elektronika (ha le van kapcsolva akkor is sípolhat!)

mosógép, mikró, bojler.

2020. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!