Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Félek egyedül a nagy házban,...

Félek egyedül a nagy házban, szülrim nincsenek itthoN?

Figyelt kérdés
A szobámban patadobogást hallok, de leheg csak az ablak alatt lovagolnsk. Dzt férretéve, de ez is ijesztõ, hogy néha megjelenik egy szakadt ruhás kisfiú a házbsn. Egyszer, mintha mondta volna hogy segítsek nek. Azt válaszoltam hogy nem tudok, és sírni kezDett. Megijedtem. Sokszor hideg szél fúj át a szobán, hmm ögést hallok, de a minecraftot lekapcsoltsm, falusi nem lehetett. A nevelõanyám hangját szoktam hallani hogh azt mondja hogy majd végzek veled. Amikor ezt a gangot hsllom, minden szovai poszteremen õt látom. Meg a semmibõl egy koszos cipõ kerül a szobám közepébe. A nevelõanyám, már lökött le járdáról autók rlè, lehet ezért érzem ìgy. A takaróm, msgátòl, mintha feldobják volns. Meg valamikor egy fehér pirosszemû cicát látok, megsimizem, és eltûnik. De ha az a kisfiú egy szellem? Tudom, furán gangzik, de valamitõl bennrm vsn az érzés, hogy sajnálom azt a fiút. Mit tegtek? Félek egyedül.

2015. márc. 20. 13:54
1 2 3
 1/22 attila110 válasza:
Menj ki a házból játsz a hazialatoddal ha van vagy gépezz olvass tanulj :) valami olyat csinálj ami eltereli a gondolataidat. Szerinten a félelemtől ezeket oda képzelted.
2015. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A barátnõm vepem van, de ilyesztget, meg mondja hogy a napfogyatkozás, me aaaaajjj. Ô is látja. Azt mondja valamk vizu izé, de fogom, látom, a cipõt szagolom is! Nem tudok semmit, barim szerint, el kell költözni majd. De én nem majd, én MOST félek!
2015. márc. 20. 14:06
 3/22 anonim ***** válasza:
Pàlinka jót tesz
2015. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok.
2015. márc. 20. 14:30
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De tucc, tucc, tucc írni, én mondom. Ne félj anyádék hamarosan, de biztosan hazaérnek, és vasrúddal vernek el, mert félelmedben összeszartad lépcsőt xDDD
2015. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Amúgy én tíz éves vagyok, tehát öregebb vagy nálam..:DD
2015. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
lány?
2015. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen lány vagtok. Nem nem szrtam a lépcsõre xd de a szüleim egész hétre utaztak el, deha kapa anyum munkát, akkor vagy 1 hónap. 3. Hetet márt tuti hogyma b. Nõmékkel töltöm
2015. márc. 20. 14:38
 9/22 anonim ***** válasza:
A napfogyatkozásnak vége. Ma este van a tavaszi napéjegyenlőség. Arra készülj, nézd meg, mit jelent ez csillagászati szempontból.
2015. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Egyébként ez a kérdés hamarosan törölve lesz, mert direkt trollkodsz 5 percet adok neked. Legközelebb pedig gondold jól meg, mielőtt ostobaságokat írnál ide

Üdv, egy tíz éves zseni ;)

2015. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!