Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A telekomnál akarok felvenni...

A telekomnál akarok felvenni telefont havi előfizetéssel és anya kell hozzá azt tudom! De anya még nem volt a telekomnál előfizetéses meg nem is telekomos. Akkor is fel lehet vennünk a telefont?

Figyelt kérdés

#Telekom #Telekom előfizetéses
2020. nov. 11. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18+ éves vagy, nem kell senki, bemész és kötsz egy előfizetést. Ha nem vagy, akkor meg a neveden nem is lehet, valaki másnak (akárki aki nagykorú) nevén kell lennie.
2020. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tud Anyukád arról, hogy mit tervezel? Beleegyezik? Addig a többi kérdés teljes mértékben tárgytalan. Másrészt: természetesen bemehet, köthet szerződést a saját nevére, vehet telefont is hozzá, minden csak idő és pénz kérdése. Ingyen telefont nem kap új előfizető. Előleget számolnak érte.
2020. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De azt tudni kell, h lehet vmennyi osszeget be kell fizetni. Attól függ milyen draga a telefon. Nekem anno 40 ezret kellett volna.
2020. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 65 000 ft-ot kellett befizetni, amikor az első telefont kaptam (apám nevére). Van azóta 280 ezer ft-os telefonom, de évek óta előfizető vagyok.
2020. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!