Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Füstérzékelőt hova érdemes...

Füstérzékelőt hova érdemes elhelyezni? (Gondolom konyhában minden főzéstől becsipogna)

Figyelt kérdés

Nagymamámnál elő fordul hogy elfelejti a dolgokat...ma a szobámban égett szagra lettem figyelmes, és az egész lakást erős füst borította be, konyhában pedig dőlt ki a sütőből..valami tészta volt, szerencsére nem gyulladt ki, de nagyon büdös volt.

Utána az egész lakást kellett szellőztetni, ráadásul emelet is van, azt is.

A konyhánk folyosóra nyílik, elég pici helyiség, folyosó plafonra, vagy hova lenne érdemes elhelyezni? Ugyan is jó lenne ha még azelőtt meghallanánk, hogy az egész házat beborítja.

Ráadásul neki már évek óta szaglása nem az igazi, így kitudja mi lett volna ha nem vagyok itthon.


2021. febr. 25. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni, hol van a háznak a közepe, és valahol a közelébe elhelyezni. Én tennék a második emeletre is. Szerezz be minimum 2-tőt.
2021. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lépcsőház tetejére a falakról fél méter távolságban.
2021. febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!