Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítség! Wacom intuos s...

Segítség! Wacom intuos s rajztáblánál hogyan kapcsoljam ki azt a funkciót, hogy ne vegyen színmintát?

Figyelt kérdés

Amikor hosszasan nyomvatartom egy ponton a tollat, megjelenik egy kör, és mintát vesz az ottani színből. Ez zavaró, mert amikor egy kis részen szeretnék dolgozni, ahelyett, hogy odakerülne a vonal, mintát vesz és így nem tudok haladni!

Bármiféle tanácsot szívesen fogadok, ez így nagyon rosz...! :(



#Wacom #rajztábla #digitális rajztábla #Wacom Intuos S #wacom intuos s toll beállítások #wacom toll
2021. márc. 29. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem ilyen csak bug miatt fordult elő. Próbáltad újraindítani a gépet, újratelepíteni a wacom drivert? Vagy lehet, hogy update-elni kell.
2021. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, sajnos semmi nem használ :/ Vagy valamit nagyon elrontottam, vagy tényleg nem tudom.
2021. aug. 30. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy véletlenül elnyomod az egyik gombot a toll oldalán rajzolás közben? (De amúgy március óta nem volt gond vele, vagy csak nem használtad?)
2021. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Végre kitaláltam, hogyan lehetne megoldani a problémát! Egy youtube videót használtam, és most már rendesen tudom használni a táblám. Akinek esetleg ugyan ez a gondja, annak itt a videó:


[link]

2021. aug. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!