Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni a digitáli...

Hogy lehet leszokni a digitális gyűjtögetésről?

Figyelt kérdés
Néha találok oldalakat tele olyan cikkekel, amik érdekelnek, és nem elolvasom őket hanem lescreenshotolom az egészet, és eddig még egyet se olvastam vissza, csak gyűjtögetem a gépen, és néha nem tudom abbahagyni. Nemrég egy pár Instagram oldal összes posztját lementettem, (2000+ screenshot). Az okoz örömet, ha tudom, hogy megvan, befejeztem az összes cikk átnézését. Hogy lehet erről leszokni, miért csinálom ezt?

2021. máj. 24. 23:24
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kategorizálást úgy értettem, hogy ha felhozok egy témát, például (csak mondok valamit): villamos hálózatok méretezése, akkor elő tudsz-e rukkolni valami használható információval?


Ugye, ha csak újságcikkeket, tehát úgymond más emberek véleményét mented el, annak nem sok értelme van, de ténylgesen hazsnálható információkat, aminek haszna van (lehet ez akár épület szerkezettan, vagy méretezés is), akkor abszolút megéri, ha használni is tudod az adatbázist.


(#4 voltam)

2021. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ingyenes (legális) e-könyveket gyűjtök úgy, hogy több mint egy éve nem olvastam ilyet, amióta itthon dolgozom, mert csak utazás közben szoktam. Tiszta időpazarlás.
2021. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

4/11-es: igazából ezek ilyen önfejlesztés, tanulásmódszertanos, produkgivitásos, stb. cikkek, nem ilyen nagyon tudományosak, tehát a nagyja más ember véleménye de szerintem hasznosak (bár általában csak beleolvasok)

12: Tegnap én is elkezdtem azokat is gyűjtögetni, egyetértek, hogy időpazarlás :(

2021. máj. 25. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!